Online Otobüs Bileti

Neredennereye.com

Kullanım Koşulları

Site Kullanım Şartları;

Koşulların Kabulü: Turkiyeotobusfirmalari.com web sitesinde (“Web Sitesi”) size sağladığı bilgi hizmetleri aşağıdaki Kullanım Koşullarına tabidir. Turkiyeotobusfirmalari.comt herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanım Koşullarını güncelleştirme hakkını saklı tutar. Kullanım Koşullarının en güncel sürümü, Turkiyeotobusfirmalari.com Web Sitesi sayfalarında bulunan “Kullanım Koşulları” köprü metni bağlantısı tıklatılarak gözden geçirilebilir.

Turkiyeotobusfirmalari.com bu web sitesinde sadece bilgi amaçlı yayınlanan ve yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan deniz, demiryolu, havayolu, karayolu hareket/saat bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu maruz kalınan herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. Bu hareket bilgilerinin yanlışlığından veya eksikliğinden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi bunlarla ilgili hiçbir zımni teminatı da kabul etmez.

Web sitesinde yer alan online olmayan bilgiler Turkiyeotobusfirmalari.com tarafından hazırlanmışţır. Burada sunulan fikirler yazım esnasında bir araya getirilen genel bilgiye dayanır ve bildirisiz değişikliğe tabidir. Turkiyeotobusfirmalari.com güvenilir olduğuna inandığı kaynaklardan topladığı bilgiye dayanır ancak bu bilginin gerçeklik ve eksiksizliğini garanti etmez. 

Bu sunumda yer alan bilgiler ya da bu bilgilerin eksiksizliği, gerçekliği ve doğruluğu herhangi bir amaç için güven vermeyebilir. Bu sunumdaki bilgiler doğrulanmaya, tamamlanmaya ve değişikliğe tabidir. Dolayısıyla, bilgilerin gerçekliği, eksiksizliği ve doğruluğuna bağlı olarak Turkiyeotobusfirmalari.com adına belirtilen veya ima edilen hiçbir beyan veya teminat yapılmamıştır veya verilmemiştir. Turkiyeotobusfirmalari.com her nasıl olursa olsun bu sunumun kullanımından ya da içeriğinden kaynaklanan hiçbir zarar için herhangi bir yükümlülük kabul etmez.

Web Sitesi Hizmetleri, Web Sitesi için harici olan üçüncü kişi web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu web siteleri Turkiyeotobusfirmalari.com’un denetimi altında değildir. Turkiyeotobusfirmalari.com, bu web sitelerinin içeriğinin geçerliliği, yasallığı, telif haklarına uygunluğu veya ahlaka uygunluğu dahil olmak üzere söz konusu içeriği incelemek için hiçbir çaba göstermez ve bu web sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir. Turkiyeotobusfirmalari.com, üçüncü kişi web sitelerine bağlantıları, yalnızca kolaylık sağlanması amacıyla Web Sitesine koymuştur. Turkiyeotobusfirmalari.com, herhangi bir üçüncü kişi web sitesi, hizmet veya ürünle ilgili olarak onay vermez, beyanda bulunmaz, garanti veya teminat vermez. Edindiğiniz herhangi bir üçüncü kişi ürünü ve sizinle söz konusu üçüncü kişi sağlayıcı arasındaki veri alışverişi yalnızca sizinle üçüncü kişi arasındadır. Üçüncü kişi web siteleri, üçüncü kişinin hükümlerine, şartlarına ve gizlilik bildirimlerine tabi olabilir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması; Turkiyeotobusfirmalari.com , bu siteye girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Turkiyeotobusfirmalari.com , sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu siteye ya da link verilen sitelere girilmesi ya da sitenin kullanılması ile Turkiyeotobusfirmalari.com ’un kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından beri kılındığı kabul edilmektedir.

 

Türkiye Otobüs Firmaları, Otobüs Bileti, Otobüs Seferleri