türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
bodrum marina

Bodrum Otobüs Bileti

Bodrum Otobüs Bileti Al

En ucuz Bodrum otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Bodrum otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Bodrum Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Bodrum'a yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Bodrum'dan gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Bodrum'a veya Bodrum'dan otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Bodrum Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Bodrum Otobüs Firmaları

 

Bodrum Otogarı kalkışlı veya Bodrum Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Bodrum Otobüs Firmaları'nın Bodrum Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bodrum Hakkında

Bodrum Gezilecek Yerler

Muğla'ya bağlı en büyük ilçe olan Bodrum'un yaşamı antik çağa kadar dayanır. Tarih boyunca Halikarnassos adıyla anılan kent, İsa'nın on iki havarisinden biri olan Aziz Petrus'tan Petrium adını almış ve Bodrum ismine dönüşmüştür. Doğu ve batı limanlarının birleşmesinden oluşan yarımada üzerine kurulu yerleşimi limanın kıyılarına dizilmiş bembeyaz evleri, şiirlere, şarkılara konu olan çiçek Begonviliyle, daracık sokaklarıyla, yatları, tersaneleri ile ünlü bir destinasyondur.

Yılın dört mevsimi ziyaretçilerin geldiği belde olarak gezilecek çok noktaları vardır; İki limanı birbirinden ayıran Bodrum Kalesi, günümüzde birçok gösteriye ev sahipliği yapan Bodrum Antik Tiyatrosu, dünyanın yedi harikasından biri sayılan Halikarnas Mozolesi, dünyanın en eski batığı olan Uluburun Batığının yer aldığı Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi, değerli sanatçımızın çok severek vakit geçirdiği evi Zeki Müren Sanat Müzesi, eşsiz manzarasıyla Tavşan Adası, girişinde kubbeli mezarların bulunduğu Pedasa Antik Kenti ile yerli ve yabancı ziyaretçelerini ağırlamaktadır. Bodrum'un en ünlü tatil beldeleri Gümüşlük, Yalıkavak Marina, Gündoğan, Ortakent, Yalı, Mumcular, Gümbet, Turgutreis, Göltürkbükü ve Akyarlar tercih edilmektedir. Bodrum’un her noktasında yıldızlı oteller, lüks oteller, pansiyon, butik otel ve apart otellerle dolu konaklama yerleri bulunmaktadır. Eğlence mekanları, gece hayatı gibi konularda da en iyisidir. Müzik ve eğlence festivalleriyle yurt içi ve yurt dışından turist çeken önemli turizm merkezimizdir. Bodrum, doğal güzelliğiyle kendine şarkı ve şiir yazdırdığı Neyzen Tefik, Zeki Müren, İlhan Berk, Halikarnas Balıkçısı mahlasıyla tanınan Cevat Şakir Kabaağaçlı gibi birçok ünlü isimlerin yaşadığı bir ilçemizdir. Bodrum'un ekonomisi turizmin yanında ticaret ve balıkçılığa dayanıyor. Ayrıca zeytin üretiminde de önemli bir yere sahiptir.

Yokuş başına geldiğinde Bodrum’u göreceksin,
Sanma ki sen geldiğin gibi gideceksin,
Senden öncekiler de böyleydiler,
Akıllarını hep Bodrum‘da Bırakıp gittiler.

Cevat Şakir Kabaağaçlı'nın bu dizeleri ile Bodrum'a girişte gelen ziyaretçilerini karşılamaktadır. Huzur dolu Bodrum'a ulaşım, otobüsle birçok ilden sık aralıklarla seferler düzenlenmektedir. Bodrum Merkez’den de her 15 dk bir çevre beldelere minibüsler kalkmaktadır. Uçakla ulaşım kolaylığı Bodrum-Milas Havaalanıyla sağlanmaktadır.

Bodrum Otobüs Bileti Fiyatları

Bodrum'dan diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Bodrum'a ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Bodrum Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Bodrum otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Bodrum Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Bodrum Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Bodrum - Antalya Otobüs Bileti

Bodrum - Ankara Otobüs Bileti

Bodrum - İzmir Otobüs Bileti

Bodrum - İstanbul Otobüs Bileti

Bodrum - Denizli Otobüs Bileti

Bodrum - Mersin Otobüs Bileti

Bodrum - Burdur Otobüs Bileti

Bodrum - Adana Otobüs Bileti

Bodrum Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Bodrum Otobüs Bileti

Ankara - Bodrum Otobüs Bileti

İzmir - Bodrum Otobüs Bileti

Isparta - Bodrum Otobüs Bileti

Konya - Bodrum Otobüs Bileti

Antalya - Bodrum Otobüs Bileti

Bursa - Bodrum Otobüs Bileti

Gaziantep - Bodrum Otobüs Bileti

 
bodrum otogar

Bodrum Otogar

Bodrum Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe girişinde Çarşı Mahallesi Cevat Şakir Cad. No:1 48400 Bodrum/Muğla adresinde bulunmaktadır. Bodrum Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.