türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
fethiye ölüdeniz

Fethiye Otobüs Bileti

Fethiye Otobüs Bileti Al

En ucuz Fethiye otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Fethiye otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Fethiye Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Fethiye'ye yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Fethiye'den gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Fethiye'ye veya Fethiye'den otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Fethiye Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Fethiye Otobüs Firmaları

Fethiye Otogarı kalkışlı veya Fethiye Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Fethiye Otobüs Firmaları'nın Fethiye Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Fethiye Hakkında

Fethiye Gezilecek Yerler

Muğla iline bağlı ilçe olan Fethiye, Ege ve Akdeniz Bölgesinin sınırında yer almaktadır. Tarihte en eski Anadolu Uygarlıklarından olan Likya'nın en önemli kentlerinden biridir. Antik Telmessos kenti; tarihte bilinen eski ismiyle, Rumca'da "uzak diyar" anlamına gelen Makri'den gelen Meğri'dir. Eski uygarlıklardan Bizans, Roma ve Osmanlı gibi büyük devletlere ev sahipliği yapmış olmanın özelliğiyle gezip görülecek yerlerinin olması kültür turizmi açısından gelişmiştir. Fethiye, yemyeşil doğasıyla ve mavinin her tonunun görülebildiği deniziyle , kültürel ve doğal zenginliği ile her yıl yerli ve yabancı turistleri ağırlıyor.

Türkiye'nin ve dünyanın en güzel denizi Ölüdeniz’in doğal yapısı ile Babadağ'da yamaç paraşütü sporları yapılmaktadır. Türkiye’nin ilk uzun mesafeli yürüyüş yolu Likya Yoluna, Rodos Şövalyelerinin yaşadığı Şövalye Adası, Fethiye körfezini kapatan ince uzun, lades kemiği şeklinde bir adadır ve limanı korunaklı bir yer haline getirir. Bölgeyi çevreleyen adalar zincirinde üzerinde yerleşim yeri bulunan tek adadır. Kelebekler Vadisi göz kamaştıran coğrafyasıyla, koyları, plajları ve adalarıyla doğal güzelliklere sahiptir. Fethiye'den günlük turlar ile gidilebilen 12 Adalar ziyaret edilebilir. Fethiye çevresindeki antik kentlerin bazıları: Telmessos, Kadyanda, Tlos, Pınara, Letoon, Sidyma ve Ksantos. Bunların dışında zengin eserleriyle Fethiye Müzesi de turizme hizmet etmektedir.

Fethiye'de açık deniz vardır ve limanın tam göbeğinde olan yerleşim ekonomisi turizmin yanında dokumacılık, tarım, ormancılık ve madenciliğe dayalıdır. Yetiştirilen tarımsal ürünler, pamuk, tütün, şeker pancarı, anason, susam, yerfıstığı, zeytin, turunçgiller, tarla sebzeciliği ve seracılık yapılmaktadır. Günümüzde Fethiye Türkiye’nin en çok turist çeken yörelerinin başında gelmektedir. Doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleri ile Türkiye’nin önde gelen turizm merkezi olan Fethiye ilçesine ulaşım, otobüsle Fethiye Otogarına veya uçakla Dalaman Havalimanına güvenli şekilde sağlanmaktadır.

Fethiye Otobüs Bileti Fiyatları

Fethiye'den diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Fethiye'ye ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Fethiye Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Fethiye otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Fethiye Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Fethiye Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Fethiye - Antalya Otobüs Bileti

Fethiye - Ankara Otobüs Bileti

Fethiye - İzmir Otobüs Bileti

Fethiye - İstanbul Otobüs Bileti

Fethiye - Denizli Otobüs Bileti

Fethiye - Mersin Otobüs Bileti

Fethiye - Burdur Otobüs Bileti

Fethiye - Adana Otobüs Bileti

Fethiye Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Fethiye Otobüs Bileti

Ankara - Fethiye Otobüs Bileti

İzmir - Fethiye Otobüs Bileti

Isparta - Fethiye Otobüs Bileti

Konya - Fethiye Otobüs Bileti

Antalya - Fethiye Otobüs Bileti

Bursa - Fethiye Otobüs Bileti

Gaziantep - Fethiye Otobüs Bileti

 
Fethiye Otogar

Fethiye Otogar

Fethiye Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe merkezinde Taşyaka Mahallesi 243. Sokak 48300 Fethiye/Muğla adresinde bulunmaktadır. Fethiye Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.