türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
marmaris marina

Marmaris Otobüs Bileti

Marmaris Otobüs Bileti Al

En ucuz Marmaris otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Marmaris otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Marmaris Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Marmaris'e yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Marmaris'den gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Marmaris'e veya Marmaris'den otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Marmaris Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Marmaris Otobüs Firmaları

Marmaris Otogarı kalkışlı veya Marmaris Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Marmaris Otobüs Firmaları'nın Marmaris Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Marmaris Hakkında

Marmaris Gezilecek Yerler

Marmaris, Ege Bölgesi'nde Muğla iline bağlı bir ilçe merkezidir. Eski bir Karia kenti olan antik dönem adıyla Physkos, zaman içinde Roma, Doğu Roma, Menteşe ve Osmanlı medeniyetlerinin hüküm sürdüğü doğal bir liman kentidir. Bulunduğu konum itibariyle yılın on iki ayında yeşilin ve mavinin tüm tonlarını görebileceğiniz cennetten bir köşedir. Marmaris, güzel doğası, masmavi denizi, uzun sahil şeridi, eşsiz plajları, koyları, antik kentleriyle, yat marinaları ve her türlü aktiviteyi sunmasıyla beraber yerli-yabancı turistlerin ilgi odağı olarak Türkiye'nin dünyaya açılan turizm merkezidir. Konaklama imkanları çok zengin olup beş yıldızlısından başlayarak en mütevazı pansiyonuna kadar hizmet verdiği, gece hayatıyla turistlerin memnuniyetle zaman geçirdiği tatil bölgesidir. Marmaris ayrıca yat turizmi ve mavi yolculuğun önemli merkezlerinden biri olarak günlük tekne turlarıda düzenlemektedir. Sahil kenarında bulunan restoranlar, diskolar ve cafeler gelen ziyaretçileri kendine çekmektedir.

Sahip olduğu çam ormanlarıyla en çok yağış alan bölge olarak halk arasında "Yeşil Marmaris" adıyla bilinen ilçede gezilecek yerler oldukça fazladır. Bunlar: Kanuni Sultan Süleyman'ın Rodos seferi öncesi yeniden inşaa ettirdiği eşsiz Marmaris manzarasıyla Marmaris Kalesi, arkeoloji-etnagrofya salonlarıyla Marmaris Müzesi, sıradışı mezar mimarisiyle Likya Kaya mezarları, her köşesinden muhteşem deniz manzarasıyla Cennet adası, ibadet amaçlı yapılmış Nimara Mağarası, dünyaca ünlü Kleopatra Plajı, denize girmek için en çok tercih edilen temiz ve yüzmeye elverişli olan koyları-plajlarıyla, yoğun bitki örtüsüyle Marmaris Milli Parkı ve eşsiz güzellikteki beldelerinde Turunçu, Bozburunu, Turgut Şelalesini, Günnüceği, Yalancı boğazıyla görülmesi gereken bir yaz destinasyonu olarak pek çok efsaneye ev sahipliği yapmış kenttir.

Marmaris'in yerleşimi kale çevresinden başlayarak sahil boyu devam etmiştir. Ekonomosi turizmin yanında, arıcılık ve tarıma dayalı tahıl, turunçgiller, seracılık ve sebzecilikle geçimlerini sağlamaktadır. Ege ve Akdeniz'in turizm cenneti Marmaris'ten Türkiye'nin hemen her köşesinden otobüsle Marmaris'in hemen girişinde yer alan otogar ve kent içi ulaşım, Marmaris çevre beldeler ve köylerine düzenli olarak dolmuş ve otobüs seferleri yapılmaktadır. Marmaris'e ulaşım için en pratik yol olan uçakla ulaşım en yakın Dalaman Havaalanı olup mesafesi 100 kilometredir.

Sedir Adası Gezi Rehberi >

Marmaris Otobüs Bileti Fiyatları

Marmaris'den diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Marmaris'e ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Marmaris Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Marmaris otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Marmaris Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Marmaris Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Marmaris - Antalya Otobüs Bileti

Marmaris - Ankara Otobüs Bileti

Marmaris - İzmir Otobüs Bileti

Marmaris - İstanbul Otobüs Bileti

Marmaris - Denizli Otobüs Bileti

Marmaris - Mersin Otobüs Bileti

Marmaris - Burdur Otobüs Bileti

Marmaris - Adana Otobüs Bileti

Marmaris Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Marmaris Otobüs Bileti

Ankara - Marmaris Otobüs Bileti

İzmir - Marmaris Otobüs Bileti

Isparta - Marmaris Otobüs Bileti

Konya - Marmaris Otobüs Bileti

Antalya - Marmaris Otobüs Bileti

Bursa - Marmaris Otobüs Bileti

Gaziantep - Marmaris Otobüs Bileti

 
marmaris Otogar

Marmaris Otogar

Marmaris Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe girişinde Sarıana Mahallesi, 48700 Marmaris/Muğla adresinde bulunmaktadır. Marmaris Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.