türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
aras turizm

Aras Turizm Otobüs Bileti

Aras Seyahat İletişim

Aras Seyahat Hakkında

Türkiye’nin sınır şehirlerinden biri olan Iğdır tarihin eski yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Birçok medeniyet ve kültürlere ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. Iğdır ilinde Tuzluca Tuz Mağaraları, Karakoyun, Karakale, Şerafettin Ejder Kervansarayı, Eski Iğdır Evleri ve Iğdır'ın sembolü Leylekler yer almaktadır. Iğdır merkezli olarak kurulan Aras Seyahat yolcu taşımacılığı sektöründe Türkiye'nin hemen hemen her şehrine seferler düzenlemek adına güzergahlarını genişleterek ulaşım hizmeti vermektedir. Aras Seyahat ve Iğdırlı Turizm aynı şirketle birlikte çalışarak siz değerli müşterilerine seyahat hizmeti sunmaktadır.

Aras Turizm Dinlenme Tesisleri

Aras Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Aras Turizm Otobüs Bileti

Aras Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Iğdırlı Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Aras Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Aras Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Aras Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Aras Turizm Otobüs Seferleri

Aras Turizm Iğdır İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ağrı, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Bayburt, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Denizli, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Manisa, Muğla, Nevşehir, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Uşak, Yozgat

Not: Aras Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
aras turizm

Firma: Aras Seyahat

Kuruluş Yılı: -

Kurucu: -

Şirket: Has Turizm A.Ş.

Adresi: Evren Paşa Cad. No:6, Iğdır Merkez / Iğdır

Merkezi: Iğdır

Müşteri Hizmetleri: 0476 228 69 01 - 0212 658 26 76 - 0476 27 74 92