türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Bartın Otobüs Bileti Fiyatları

Özgün Tarihi ile Güzellikler Diyarı Bartın

Geçmiş tarihin izlerini sürmek ve doğa ile iç içe bir tatil geçirmek istiyorsanız Bartın tam aradığınız tatil merkezlerinden biri olarak öne çıkıyor. Bir şehir düşünün ki; her köşesi ile bulunduğu yeri güzelleştiren, sizi kendine bağlayan ve daha ayrılmadan özlemenize neden olan… İşte burası Bartın… Küre Dağları’nın dünyaya yayılmış ünü ve Amasra’nın kendine has havasıyla Karadeniz’in en gözde turistik yerlerinden biri olan Bartın, yılın her mevsimi ziyaretçilerini bekliyor.

Bartın’ın sarp kayalıklara takılan coşkulu denizini gördüğünüzde kendinizi bu muhteşem ahenge kaptıracak ve mis gibi temiz havasını hissedeceksiniz. Karış karış öğrenip her sokağını gezmek isteyeceğiniz şehri; Türkiye’nin birçok yerinden düzenlenen Bartın Otobüs seferleri ile ziyaret edebilir, başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz güzelliklerin seyrine doyasıya varabilirsiniz. Bu seyahatiniz için Bartın otobüs biletinizi online olarak satın alabilir, konforlu bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Bartın Otobüs Firmaları

Bartın Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Bartın Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Bartın otobüs bileti arayanlar Bartın İstanbul otobüs bileti ne kadar? Bartın Ankara otobüs bileti ne kadar? Bartın İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Bartın’a karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Bartın otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Bartın Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Bartın - İstanbul Otobüs Bileti

Bartın - Ankara Otobüs Bileti

Bartın - İzmir Otobüs Bileti

Bartın - Bolu Otobüs Bileti

Bartın - Bursa Otobüs Bileti

Bartın - Samsun Otobüs Bileti

Bartın - Adana Otobüs Bileti

Bartın - Kastamonu Otobüs Bileti

Bartın - Mersin Otobüs Bileti

Bartın - Samsun Otobüs Bileti

Bartın - Zonguldak Otobüs Bileti

Bartın - Düzce Otobüs Bileti

Bartın Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Bartın Otobüs Bileti

Ankara - Bartın Otobüs Bileti

İzmir - Bartın Otobüs Bileti

Bolu - Bartın Otobüs Bileti

Bursa - Bartın Otobüs Bileti

Sakarya - Bartın Otobüs Bileti

Antalya - Bartın Otobüs Bileti

Samsun - Bartın Otobüs Bileti

Kastamonu - Bartın Otobüs Bileti

Düzce - Bartın Otobüs Bileti

Nevşehir - Bartın Otobüs Bileti

Çorlu - Bartın Otobüs Bileti

Bartın Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Bartın otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Bartın’dan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Bartın’a tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Bartın otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

bartın otobüs bileti

Bartın Otobüs Bileti Alın Bartın’ın Büyülü Dünyasını Keşfedin

Her köşesi adeta cennetten bir köşe olan Bartın’a ayak bastığınızda, şehrin sivil mimari örneğini yaşatmaya devam eden Bartın evleri ile turunuza başlayabilirsiniz. Dar sokakların arasında bu özel evleri gezerken bir yandan da kulağınıza gelen dalga seslerini dinlemek için bir kafede soluklanabilir, kahvenizi ya da çayınızı yudumlarken şehrin doyumsuz atmosferini içinize sindirebilirsiniz.

Kısa bir molanın ardından dünyanın hayran olduğu ve tertemiz havasıyla Küre Dağları’nı keşfetmek için koyulun yollara. Uluslararası bir öneme sahip kanyonlar, şelaleler ve düdenler arasında, sarıya ve yeşile dönen yaprakların yarattığı serinliği kucaklayacaktır sizi. Burası doğanın merkezi, huzurun ve sükunetin doruk noktasıdır.

Anlatmakla bitiremeyeceğimiz Bartın’ın başka nereleri görülmeli diye merak ediyorsanız, işte size alternatif bir gezi rotası:
Doğal olarak oluşan Lav Kayaları ve Güzelcehisar’ı ziyaret edebilir, muhteşem doğa örüntüsünü yakından inceleyebilirsiniz.
Özellikle yaz mevsiminde Ulus Yaylalarına çıkabilir, doğayla baş başa kalarak keyifli bir kamp tatili yapabilirsiniz.
Biraz adrenalin mi istiyorsunuz? O zaman, güzelliği ile sayılı trekking parkurları arasında gösterilen Kurucaşile gidebilir, Arıt ve Kozcağız’da yeşillikler içinde keyifli bir doğa yürüyüşü yapabilirsiniz.
Ayrıca hazır Bartın’a gelmişken, Karadeniz’in serin sularına karşı oturup taze balık ve Bartın salatasının tadına bakabilir, Bartın’ın yöresel yemeklerinden biri olan pirinçli mantıyı deneyebilirsiniz.

Bartın Gezilecek Yerler >>