çanakkale truva turizm

Çanakkale Truva Turizm Otobüs Bileti

Çanakkale Truva Turizm İletişim

Çanakkale Truva Turizm Hakkında

Çanakkale, Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı, şavaşlara şahitlik eden, arkeolojik yapıya sahip önemli bir şehrimizdir. Turizm de sosyal ve kültürel yapısı değişmeden tarihi ve kültürel zenginliğiyle gelişen ilimizdir. Yolcu taşımacılığında Kale-Çan Seyahat ve Çan Birlik firması adında başlayıp 1992 yılında yoluna Çanakkale Truva Turizm adıyla devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir işletmedir. Marmara ve Ege Bölgesinin tercih edilen firması olmanın gururuyla yenilikleri takip ederek gelişmektedir. Deneyimli personelleriyle birlikte yenilenen araçlarıyla yolcularının zamanlarını değerlendiren koltuk arkası Tv+ İnternetiyle güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sunmaktadır. Yenilikçi ve gelişimci özelliğini devam ettirerek yolcu taşımacılığı sektöründe hızla ilerlemektedir.

Çanakkale Truva Turizm Dinlenme Tesisleri

Çanakkale Truva Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Ekbir Dinlenme Tesisleri Ayvalık / Balıkesir
Genç Ömür Dinlenme Tesisleri Bozüyük / Bilecik
Namık Kemal Yaypet Dinlenme Tesisleri Süleymanpaşa/ Tekirdağ

Çanakkale Truva Turizm Otobüs Bileti

Truva Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Çanakkale Truva Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Truva Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Truva Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Çanakkale Truva Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Çanakkale Truva Turizm Otobüs Seferleri

Truva Turizm Çanakkale İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Düzce, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Not: Çanakkale Truva Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
çanakkale truva turizm

Firma: Çanakkale Truva Turizm

Kuruluş Yılı: 1992

Kurucu: Çok Ortaklı Kooperatif

Şirket: Çanakkale Truva Turizm Tic. Ltd. Şti.

Adresi: İsmetpaşa Mah. Demircioğlu Cad. Nusret Kutlu İş Hanı Kat: 4 No:79 Merkez/ Çanakkale

Merkezi: Çanakkale

Müşteri Hizmetleri: 0 286 212 22 22