türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
dağıstanlı turizm

Dağıstanlı Turizm Otobüs Bileti

Dağıstanlı Turizm İletişim

Dağıstanlı Turizm Hakkında

Samsun, Mustafa Kemal Atatürk'ün milli mücadeleyi başlattığı tarihi öneme sahip olan bir ilimizdir. Samsun halkı tarım ve ticaretle geçimini sağlayan, yeşille mavinin buluştuğu doğal güzellikleri olan kaplıcalar, havzaların, ovaların ve deltaların yer aldığı turizm açısından gelişen şehrimizdir. Samsun merkezli kurulan Dağıstanlı Turizm şehirlerarası seyahat sektöründe ulaşım hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren otobüs işletmesidir. Kurulduğu zamandan bu yana sektörde firma olarak kendini geliştirmektedir. Araçlarında müşterilerinin zamanını değerlendirmek adına koltuk arkası tv bulundurmaktadır. Dağıstanlı Turizm güler yüzlü çalışanlarıyla yolcularına güvenli ve kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır.

Dağıstanlı Turizm Dinlenme Tesisleri

Dağıstanlı Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Dağıstanlı Turizm Otobüs Bileti

Dağıstanlı Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Dağıstanlı otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dağıstanlı otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Dağıstanlı Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Dağıstanlı Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Dağıstanlı Turizm Otobüs Seferleri

Dağıstanlı Turizm Samsun İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Çorum, İstanbul, Kocaeli, Samsun, Sakarya, Tekirdağ

Not: Dağıstanlı Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
dağıstanlı turizm

Firma: Dağıstanlı Turizm

Kuruluş Yılı: 1961

Kurucu: Mustafa Mermi

E-Posta: bilgi@dagistanliturizm.com

Adresi: Büyük İstanbul Otogarı No:73-74 Bayrampaşa / İstanbul

Merkezi: Samsun

Müşteri Hizmetleri: 0850 304 55 00