türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
has turizm

Has Turizm Otobüs Bileti

Has Turizm İletişim

Has Turizm Hakkında

1952 yılında bir otobüs ile Antakya, Ceyhan, Adana, Tarsus, Mersin hattında ilk seferi yapan İsmail Kara ve M. Selim Kara kardeşler taşımacılık sektörüne ilk adımlarını atmışlardır. Has Turizm 1952 yılından itibaren insan taşımacılığı sektöründe adını duyuran bir firma olarak devam etmektedir. 1968 yılında ulaşım ağını genişleterek yurt dışına kadar açılmıştır. 1975 yılında hacca gidecek yolcuların tercihi haline gelmiştir. “Yemen’den Sibirya’ya” sloganıyla yurt dışında ve yurt içinde Has Turizm hizmetleri bugüne kadar birçok uluslararası ödüle layık görülmüştür. En çok gittiği yurt dışı ülkeleri Yemen, Bulgaristan ve Rusya'dır. Yenilikçi uygulamalarıyla misafirlerine güvenli ve konforlu seyahat hizmeti vermektedir. Yol boyunca geçen zamanın en iyi şekilde değerlendirilmesi için 2+2 ve 2+1 otobüsleriyle, koltuk arkası TV (müzik, oyun, film, dizi) ve ücretiz wi-fi hizmeti vermektedir. Güler yüzlü, kanun ve kurallara uyan, çalışanlarıyla insan taşımacılığında Hatay halkının ve tüm Türkiye' nin tercih ettiği otobüs firmasıdır. Yolcularının ihtiyaçlarını karşılayabileceği birçok dinlenme tesisleri ile anlaşmalıdır. Has Turizm internet sitesinden online bilet satın alabilirsiniz. Seyahat ve kültür dergilerinden biri olan Has Seyahat Dergisi, Has Turizm tarfından çıkarılmaktadır. TBMM’den aldığı Üstün Hizmet Ödüllü bir firma olarak her geçen gün gücüne güç katarak büyümektedir.

Has Turizm Dinlenme Tesisleri

Has Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Ağaçlı Dinlenme Tesisleri Gülnar / Mersin
Coşkunlar Dinlenme Tesisleri / Yozgat
Demireller Dinlenme Tesisi Ereğli / Konya
GİM Polat Dinlenme Tesisleri Gemerek / Sivas
Kaptan Dinlenme Tesisleri Dazkırı / Afyon
Köroğlu Park Dinlenme Tesisi Dörtdivan / Bolu
Park Ulu Dinlenme Tesisleri Gölbaşı / Adıyaman
Refahiye Dadaş Dinlenme Tesisleri Refahiye/ Erzincan
Str Dinlenme Tesisi Kula / Manisa
Şapçı Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Terme Ulusoy Dinlenme Tesisleri Terme / Samsun

Has Turizm Otobüs Bileti

Has Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Has Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Has Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Has Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Has Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Has Turizm Otobüs Seferleri

Has Turizm Hatay İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Erzincan, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Not: Has Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
has turizm

Firma: Has Turizm

Kuruluş Yılı: 1952

Kurucular: İsmail Kara ve M. Selim Kara

Şirket: -

Adresi: Güzelburç mah. Atatürk Cad. NO:237/A Antakya / Hatay

Merkezi: Hatay

Müşteri Hizmetleri: 0850 755 04 27