türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
hatay sas seyahat

Hatay Sas Seyahat Otobüs Bileti

Sas Seyahat İletişim

Hatay Sas Seyahat Hakkında

Akdeniz Bölgesinde yer alan Hatay birden fazla inancın bir arada hoşgörüyle yaşayabildiği tarihi bir şehirdir. Okeanos Tethy Mozaği, İsos Harabeleri, Simon Manastırı, Çin Kulesi, Antakya Lahti, Yakto Mozaiği'yle daha birçok tarihi kalıntılarıyla ülkemizde önemli bir yere sahiptir. Hatay Sas Seyahat 1999 yılında Fuat Hüzmeli tarafından kurularak şehirlerarası otobüs işletmeciliği sektörüne adım atmıştır. Kurulduğu günden itibaren müşterilerinin istek ve şikayetlerini değerlendirerek ve daha iyi hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Sektörün yeniliklerini takip ederek yolcularını konforlu otobüsleriyle gidecekleri destinasyona zamanında güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarıyla siz değerli yolcularına keyifli seyahat hizmeti sunmaktadır. Hatay halkının en çok tercih ettiği firmalardan biri olmanın verdiği gururu ile daima gelişerek sektörde ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Hatay Sas Seyahat Dinlenme Tesisleri

Hatay Sas Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akün Dinlenme Tesisleri Pozantı / Adana
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri / Ankara

Hatay Sas Seyahat Otobüs Bileti

Hatay Sas Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Sas Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sas Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Hatay Sas Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Sas Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Hatay Sas Seyahat Otobüs Seferleri

Sas Turizm Hatay İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Aksaray, Ankara, Aydın, Bolu, Düzce, Hatay, İstanbul, Kilis, Kocaeli, Sakarya

Not: Hatay Sas Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
hatay sas seyahat

Firma: Hatay Sas Seyahat

Kuruluş Yılı: 1999

Kurucu: Fuat Hüzmeli

Şirket: Sas Seyahat Tic. Tur. San. Ltd. Şti.

Adresi: Cebrail Mah. Atatürk Cad. Aşiyan Apt. No 9/4/8 Antakya / Hatay

Merkezi: Hatay

Müşteri Hizmetleri: 0326 227 02 41