türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Kütahyalılar

Kütahyalılar Otobüs Bileti

Kütahyalılar Turizm İletişim

Kütahyalılar Hakkında

Ege Bölgesi’nde yer alan Kütahya çinileriyle tüm dünyaya nam salmıştır. S.S Simav-Gediz Kütahyalılar 1984 yılında Kütahya’nın ilçesi olan Simav-Gediz ilçelerinin birleşmesiyle İbrahi̇m Altiner, Pala Kocabaş, Ahmet Bakioğlu, Osman Avseven ve Ahmet Özdoğan tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren sektördeki gelişmeleri tekip ederek yenilenmektedir. Yerel bir firma olmanın verdiği sorumlulukla sektörde halen varlığını sürdürmektedir. Daha iyi hizmet verebilmek adına tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizlere kaliteli yolculuk geçirmenizi sağlamaktadır. Otobüslerinde koltuk arkası Tv + İnternet + Araç içi ikramlarıyla konforlu ve keyifli yolculuk sunmaktadır. Kütahyalılar firması Ankara, Aydın, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Sakarya şehirleri arası faaliyet göstermektedir. Kurulduğu yıldan itibaren bulunduğu bölge halkına ve çevre illere ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Kütahyalılar Dinlenme Tesisleri

Kütahyalılar sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bolu Highway (Konakoğlu) Dinlenme Tesisleri Yolçatuı Köyü / Bolu
Metin Dinlenme Tesisleri Pamukova / Sakarya
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri / Eskişehir
Str Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa

Kütahyalılar Otobüs Bileti

Kütahyalılar firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Kütahyalılar otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kütahyalılar otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Kütahyalılar Otobüs Bileti Fiyatları

Kütahyalılar güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Kütahyalılar Otobüs Seferleri

Kütahyalılar Erzurum İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Aydın, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Sakarya

Not: Kütahyalılar otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Kütahyalılar

Firma: Kütahyalılar

Kuruluş Yılı: 1984

Kurucu: İbrahi̇m Altiner, Pala Kocabaş, Ahmet Bakioğlu, Osman Avseven ve Ahmet Özdoğan

Şirket: S.S. Kütahyalılar Simav-Gediz Otobüscüler Kooperatifi

Adresi: Dörteylül Mah. Belediye Otogarı Kütahyalılar Yazıhanesi Kütahya

Merkezi: Kütahya

Müşteri Hizmetleri: 444 34 43