türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
mersin seyahat

Mersin Seyahat Otobüs Bileti

Mersin Seyahat İletişim

Mersin Seyahat Hakkında

Akdeniz Bölgesinde yer alan Mersin, Türkiye’nin en büyük limanına sahiptir. Mersin Seyahat 1978 yılında Uğur Ürkmez tarafından kurulmuştur. Köklü bir otobüs işletmesi olmanın verdiği sorumlulukla şehirlerarası ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış son model otobüs filosuyla güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sağlamaktadır. Mersin Seyahat Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Burdur, Denizli, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin, Uşak şehirleri arası seferler düzenleyerek faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma güler yüzlü ve deneyimli personelleriyle siz değerli yolcularına seyahat hizmeti sağlamaktadır. Mersin Seyahat sitesinde müşteri Hizmetleri iletişim numarasıyla hizmet vermektedir. Mersin Seyahat sektörde "Her Şey Zamanında" ilkesiyle yoluna devam etmektedir.

Mersin Seyahat Dinlenme Tesisleri

Mersin Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Tuana Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce

Mersin Seyahat Otobüs Bileti

Mersin Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Mersin Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Mersin Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Mersin Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Mersin Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Mersin Seyahat Otobüs Seferleri

Mersin Seyahat Mersin İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Burdur, Denizli, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin, Uşak

Not: Mersin Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
mersin seyahat

Firma: Mersin Seyahat

Kuruluş Yılı: 1978

Kurucu: Uğur Ürkmez

Şirket: -

Adresi: 2. Çevre Yolu Üzeri / Mersin

Merkezi: Mersin

Müşteri Hizmetleri: 444 35 33