türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
öz diyarbakır

Öz Elazığlılar Otobüs Bileti

Öz Elazığlılar İletişim

Öz Elazığlılar Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Elazığ tarihi yapılarıyla ve doğal güzellikleriyle gelen turistleri kendine hayran bırakmaktadır. Öz Elazığlılar Seyahat 2000 yılında Abdullah Harmanşan tarafından kurularak ulaşım sektörüne katılmıştır. Güler yüzlü personelleriyle kural ve yasalara uyan firma olarak seyahat hizmeti sunmaktadır. Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Düzce, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Niğde, Osmaniye, Sakarya, Uşak illerine seferler düzenlemektedir. Günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış otobüs filosuyla siz değerli yolcularını konforlu ve güvenli bir şekilde gideceğiniz yere zamanında ulaştırmaktadır. Öz Elazığlılar yolcularının ihtiyaçlarını karşılayabileceği birçok dinlenme tesisi ile anlaşmalıdır. Elazığ halkının en çok tercih ettiği firmalardan biri olmanın verdiği gurur ile daima gelişerek sektörde ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Öz Elazığlılar Dinlenme Tesisleri

Öz Elazığlılar sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Can Kapadokya Dinlenme Tesisleri Mucur / Kırşehir
Ulus Dinlenme Tesisleri Gölbaşı / Adıyaman
Gölpınar Dinlenme Tesisleri Gürün / Sivas
Günaydın Dinlenme Tesisleri Seydişehir / Konya
Str Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Tapan Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Vatan Dinlenme Tesisleri Ereğli / Konya

Öz Elazığlılar Otobüs Bileti

Öz Elazığlılar firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Öz Elazığlılar otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Öz Elazığlılar otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Öz Elazığlılar Otobüs Bileti Fiyatları

Öz Elazığlılar güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Öz Elazığlılar Otobüs Seferleri

Öz Elazığlılar Elazığ İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Bolu, Düzce, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Niğde, Osmaniye, Sakarya, Uşak

Not: Öz Elazığlılar otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
öz elazığlılar

Firma: Öz Elazığlılar

Kuruluş Yılı: 2000

Kurucu: Abdullah Harmanşan

Şirket: Öz Elazığlılar Şehirlerarası Uluslararası Taşımacılık Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: İzzetpaşa Mah. Mimar Faruk Cad. No: 8/D / Elazığ

Merkezi: Elazığ

Müşteri Hizmetleri: 0850 577 23 23