türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
pamukkale turizm

Pamukkale Turizm Otobüs Bileti

Pamukkale Turizm İletişim

Pamukkale Turizm Hakkında

Ege Bölgesinde yer alan Denizli, Pamukkalesi ve horozu ile ünlü şehirdir. Denizli adını sularının bolluğundan almıştır. Kuruluşu Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş tarihine kadar uzanan firmanın, ismi Denizli’nin doğa harikası Pamukkale’den gelen "Pamukkale Turizm" 16 Ocak 1962 yılında Hüseyin Mazlum Bababalım tarafından kurulmuştur. Firma olarak ilk seferleri Denizli–İstanbul ve Denizli–Ankara güzergahlarına düzenlemiştir. 1972 yılına gelene kadar birçok gelişme göstermiştir. 1976 yılında şehir içi servisleri yolcuların hizmetine sunarak Türkiye’de bir ilk gerçekleştirmiştir. 1985 yılına gelene kadar firma olarak en gelişmiş ve geniş otobüs filosuna sahip olmuştur. Pamukkale yıllar geçtikçe günün koşullarına uygun olarak misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek teknolojik sistemle donatılmıştır. Türkiye’de sektörde yine bir ilki başaran Online Bilet Satış / Rezervasyon hizmetini sunmuştur. “Pamukkart” uygulaması ile teknolojinin avantajını kullanmıştır. Pamukkale Turizm otobüs filosu 2+1 araçlarıyla özel koltuk, her koltukta LCD ekran, uydu kanal yayını, bilgisayar oyunları, kişisel özel yayın imkanı, mobil hızlı internet gibi ihtiyaç olan özellikleri “Pamukyol” altında toplanmıştır. Pamukkale, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Düzce, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ,, Uşak, Yalova, Zonguldak illerine geniş ulaşım ağı sağlayarak seferler düzenlemektedir. Pamukkale Turizm, güler yüzlü personelleriyle Ege Bölgesi, Akdeniz bölgesi, Marmara Bölgesi, Trakya Bölgesine ve Karadeniz Bölgesine seferler düzenleyerek güvenli ve konforlu bir yolculuk sağlayarak başarıyı yakalamıştır. Pamukkale Turizm Denizli ve çevre illerde yaşanyanların en fazla tercih ettiği firmalar arasında yer almanın verdiği sorumlulukla sektörde yoluna devam etmektedir.

Pamukkale Turizm Dinlenme Tesisleri

Pamukkale Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Pamukkale Turizm Otobüs Bileti

Pamukkale firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Pamukkale otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Pamukkale otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Pamukkale Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Pamukkale güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Pamukkale Otobüs Seferleri

Pamukkale Turizm Denzili İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Düzce, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kütahya, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ,, Uşak, Yalova, Zonguldak

Not: Pamukkale otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
pamukkale turizm

Firma: Pamukkale

Kuruluş Yılı: 1962

Kurucu: Hüseyin Mazlum Bababalım

Şirket: A PAMUKKALE Turizm Taşımacılık Tic. ve Ltd.Şti.

Adresi: İsmet Kaptan Mahallesi, İsmet Kaptan Mah., Gazi Bulvarı Münir Birsel Plaza No:95 D:4, 35230 Çankaya Konak / İzmir

Merkezi: İzmir

Müşteri Hizmetleri: 0850 333 35 35