türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
patnos itimat

Patnos İtimat Otobüs Bileti

Patnos İtimat İletişim

Patnos İtimat Hakkında

Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Ağrı, medeniyetlerin geçiş güzergahı olmasından dolayı köklü bir tarihe sahiptir. Patnos İtimat 2006 yılında Ali Demir tarafından Ağrı merkezli olarak kurulan şehirler arası yolcu taşımacılığı firmasıdır. Patnos İtimat takım ruhuyla çalışarak konuklarınının memnuniyetini sağlamaktadır. Günümüz teknolojisine uygun sistemle donatılmış otobüs filosu ve güler yüzlü işinde tecrübeli personelleriyle siz değerli yolcularına güvenli ve konforlu yolculuk geçirmenizi sağlamaktadır. Otobüs işletmesi Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Aydın, Bilecik, Bursa, Denizli, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane, Kırıkkale, Konya, Rize, Sakarya, Sivas, Trabzon, Van şehirlerine seferler düzeleyerek ulaşım hizmeti vermektedir. Patnos İtimat kurulduğu bölge halkının tercih ettiği firma olmanın verdiği onurla daima gelişerek sektörde faaliyet göstermeye devam ediyor.

Patnos İtimat Dinlenme Tesisleri

Patnos İtimat Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Highway Dinlenme Tesisleri / Bolu
Efendioğlu Dinlenme Tesisleri / Erzurum
Ender Dinlenme Tesisleri Bozkurt / Denizli
Irmak Dinlenme Tesisleri Kargı / Çorum
Coşkunlar Dinlenme Tesisleri / Yozgat
Kirazlıbahçe Dinlenme Tesisleri Sultandağı / Afyonkarahisar
Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Dadaş Dinlenme Tesisleri Refahiye / Erzincan
Tapan Dinlenme Tesisleri / Aksaray

Patnos İtimat Otobüs Bileti

Patnos İtimat Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Patnos İtimat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Patnos İtimat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Patnos İtimat Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Patnos İtimat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Patnos İtimat Otobüs Seferleri

Patnos İtimat Turizm Ağrı İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Aydın, Bilecik, Bursa, Denizli, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane, Kırıkkale, Konya, Rize, Sakarya, Sivas, Trabzon, Van

Not: Patnos İtimat Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
patnos itimat

Firma: Patnos İtimat

Kuruluş Yılı: 2006

Kurucu: Ali Demir

Şirket: -

Adresi: Eski Otogar Binası No: 7 Patnos / Ağrı

Merkezi: Patnos

Müşteri Hizmetleri: 0472 616 47 44