türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
salihli güven turizm

Salihli Güven Turizm Otobüs Bileti

Salihli Güven İletişim

Salihli Güven Turizm Hakkında

Türkiye'nin Ege Bölgesinde yer alan Manisa, doğal zenginlikleri ve tarih boyunca kültürün sanatın yoğun olduğu ve ticaret yollarının geçiş güzergahında olan kentin köklü bir tarihi ve kültürel zenginliği vardır. Osmanlı döneminde geleceğin padişahları Manisa sancağında eğitilirdi ve bundan dolayı Manisa, şehzadeler şehri olarak bilinir. Salihli Güven Turizm 1954 yılında kooperatif üyeleri ortaklığında kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren yolcu taşımacılığı sektöründe Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Isparta, İstanbul, İzmir, Manisa illeri arasında ulaşım hizmeti vermektedir. Güler yüzlü ve işinde bilgili çalışanlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli seyahat hizmeti vermektedir. Manisa halkının tercih ettiği firmalar arasında yer almanın verdiği sorumlulukla sektördeki gelişmeleri takip ederek siz değerli müşterilerine ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor.

Salihli Güven Dinlenme Tesisleri

Salihli Güven Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Yıldız Dinlenme Tesisleri Susurluk / Balıkesir
Derindere Dinlenme Tesisleri Susurluk / Balıkesir

Salihli Güven Otobüs Bileti

Salihli Güven Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Salihli Güven otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Salihli Güven Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Salihli Güven Otobüs Bileti Fiyatları

Salihli Güven Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Salihli Güven Turizm Otobüs Seferleri

Salihli Güven Turizm Manisa İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Isparta, İstanbul, İzmir, Manisa

Not: Salihli Güven Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
salihli güven turizm

Firma: Salihli Güven Turizm

Kuruluş Yılı: 1954

Kurucu: 42 Ortaklı

Şirket: Kooperatif

Adresi: Belediye Otogarı Salihli / Manisa

Merkezi: Manisa

Müşteri Hizmetleri: 0236 714 1078