türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Şimşek Seyahat

Şimşek Seyahat Otobüs Bileti

Mutlular Şimşek Seyahat İletişim

Şimşek Seyahat Hakkında

Akdeniz Bölgesin'de yer alan Mersin ili, bir çok medeniyetin yaşadığı tarihi ve kültürel zenginliğiyle önemli bir şehrimizdir. Modern limanı, sanayi ve ticari kuruluşları ile hızla gelişmekte olan kent, ören yerleri, denizi, narenciye bahçeleri, yeşil doğası ve kültürel zenginlikleriyle turizm açısından önemli bir yere sahiptir. Şimşek Seyahat 1997 yılında Mustafa Şimşek tarafından kurulmuştur. Mersin iline ulaşmak için tercih edilen otobüs işlemesidir. Şimşek seyahat, Mersin ilinden Ankara, Karaman, Konya'ya düzenli seferlerle seyahat imkanı sağlamaktadır. Güler yüzlü ve işinde deneyimli çalışanlarıyla siz değerli yolcularına seyahat boyunca yardımcı olmaktadır. Şimşek Seyahat kaliteli araçlarıyla yolcularını rahat ve güvenli bir şekilde gidecekleri yere zamanında ulaştırmaktadır.

Şimşek Seyahat Dinlenme Tesisleri

Şimşek Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Mutlular Şimşek Seyahat Otobüs Bileti

Şimşek Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Mutlular Şimşek otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Şimşek Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Şimşek Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Mutlular Şimşek Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Şimşek Seyahat Otobüs Seferleri

Şimşek Seyahat Mersin İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Karaman, Konya, Mersin

Not: Şimşek Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
şimşek seyahat

Firma: Şimşek Seyahat

Kuruluş Yılı: 1997

Kurucu: Mustafa Şimşek

Şirket: Şimşek Seyahat Turizm Nakliye Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Karşıyaka Mah. Otogar İçi No:10 Mut / Mersin

Merkezi: Mersin

Müşteri Hizmetleri: 0324 774 14 53