türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
süzer turizm

Süzer Turizm Otobüs Bileti

Süzer Turizm İletişim

Süzer Turizm Hakkında

Samsun, Mustafa Kemal Atatürk'ün milli mücadeleyi başlattığı tarihi öneme sahip olan bir ilimizdir. Samsun halkı tarım ve ticaretle geçimini sağlayan, yeşille mavinin buluştuğu doğal güzellikleri olan kaplıcalar, havzaların, ovaların ve deltaların yer aldığı turizm açısından gelişen şehrimizdir. Süzer Turizm Samsun'un yerel firması olarak Ali Haydar Süzer tarafından kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermektedir. Süzer Turizm, güler yüzlü ve işinde deneyimli çalışanları ile İstanbul, Düzce, Samsun ve Yalova illerine seyahat eden yolcularını konforlu ve güvenli otobüsleriyle ulaştırmaktadır.

Süzer Turizm Dinlenme Tesisleri

Süzer Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Süzer Turizm Otobüs Bileti

Süzer Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Süzer Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Süzer Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Süzer Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Süzer Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Süzer Turizm Otobüs Seferleri

Süzer Turizm Samsun İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

İstanbul, Düzce, Samsun, Yalova

Not: Süzer Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
süzer turizm

Firma: Süzer Turizm

Kuruluş Yılı: -

Kurucu: Ali Haydar Süzer

Şirket: Özay Süzer Turizm Otobüs İşletme Kuy. Gıd. Hayv. Nak. İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: -

Merkezi: Samsun

Müşteri Hizmetleri: 0362 465 60 15