türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
yeşil artvin ekspres

Yeşil Artvin Ekspres Otobüs Bileti

Yeşil Artvin Ekspres İletişim

Yeşil Artvin Ekspres Hakkında

Artvin Karadeniz Bölgesinin yeşilliğiyle göz kamaştıran güzel bir şehridir. Taşımacılık sektörüne 1975 yılında Artvin-Erzurum güzergahına sefer düzenleyerek faaliyete başlamıştır. Yeşil Artvin Ekspres 1998 yılında Fatih Yıldırım tarafından kurulmuştur. Yeşil Artvin otobüs işletmesi 47 aracının 14 tanesinin de sahibidir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak konuklarına güvenli ve kaliteli seyahat sunmaktadır. Sektördeki yenilikleri kendi bünyesinde de uygulayarak son model otobüs filosu ve güler yüzlü çalışanlarıyla siz değerli konuklarına daha iyi hizmet vermektedir. Yeşil Artvin Ekspres yolculuk esnasında 3 saatte bir mola vererek şoför değişimi yapmaktadır. Mola için uğrak yerleri özenle seçilmiş ve ihtiyaçların karşılanabileceği dinlenme tesisleriyle anlaşmalıdır. Artvin Ekspres kurulduğu bölgede tercih edilen otobüs firması olmanın verdiği gururla sektörde sürekli gelişerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Yeşil Artvin Dinlenme Tesisleri

Yeşil Artvin Ekspres sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Şampiyon Dinlenme Tesisleri Of / Trabzon
Hüsem Dinlenme Tesisleri Gülyalı / Ordu
Güngör Dinlenme Tesisleri Merzifon / Amasya
Ulusoy Dağ Dinlenme Tesisleri Sunugrlu / Çorum
Yücel Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Onur Dinlenme Tesisleri Tosya / Kastamonu
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce

Yeşil Artvin Otobüs Bileti

Yeşil Artvin Ekspres firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Yeşil Artvin otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yeşil Artvin Ekspres otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Yeşil Artvin Otobüs Bileti Fiyatları

Yeşil Artvin Ekspres güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Yeşil Artvin Otobüs Seferleri

Yeşil Artvin Ekspres Artvin İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ardahan, Artvin, Bolu, Bursa, Çorum, Erzurum, Eskişehir, Giresun, İstanbul, Kars, Kırıkkale, Kocaeli, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Trabzon

Not: Yeşil Artvin Ekspres otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
yeşil artvin ekspres

Firma: Yeşil Artvin Ekspres

Kuruluş Yılı: 1998

Kurucu: Fatih Yıldırım

Şirket: Yeşil Artvin Ekspres Seyahat Turizm Ticaret İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

Adresi: -

Merkezi: Artvin

Müşteri Hizmetleri: 0466 212 61 61 - 0466 212 18 38