türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
finike marina

Finike Otobüs Bileti

Finike Otobüs Bileti Al

En ucuz Finike otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Finike otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Finike Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Finike'ye yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Finike'den gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Finike'ye veya Finike'den otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Finike Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Finike Otobüs Firmaları

Finike Otogarı kalkışlı veya Finike Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Finike Otobüs Firmaları'nın Finike Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Finike Hakkında

Finike Gezilecek Yerler

Finike, Antalya'nın kıyı kesimlerinde yer alan turistik bir ilçedir. İlçe konum itibariyle günümüzde "Teke Yarımadası" eski çağda ise Likya olarak adlandırılan bölgede bulunmaktadır. İlçe adını Cumhuriyetin ilanından sonra Finike olarak almıştır. İlçe ekonomisinde seracılık ve narenciye üretimi çok önemlidir. Ülkemizde ve dünyada portakallar diyarı olarak bilinen Finike'de araba ile gidilebilecek mesafede bol bol tenha koylar bulunmakta ve birçok doğal güzellik de keşfedilmeyi beklemektedir. Deniz ve kara yolları hem iç hem de dış pazara açıktır. Kışın biraz daha sessiz bir yaşantı varken yazın hayat biraz daha hareketlidir.

Köklü tarihinin izleri günümüze kadar ulaşan Finike' de görülmesi gereken yerler:

Likya’nın özgürlük meşalesinin yakıldığı Limyra Antik Kenti, tarihi kalıntıları bulunan Arykanda Antik Kenti, birçok kazıdan çıkan eserlerin olduğu Elmalı Müzesi, gezi teknelerinin uğrak yeri olan Andrea Doria Koyu, deniz manzarasıyla ilginç bir görünüme sahip Rhodiapolis Antik Kenti, Asya Kıtasının bilinen en derin su altı mağarası olan Zincirli Gök Mağara (Suluin Mağarası) ile yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği bir destinasyondur.

Finike'nin harikulade doğası ve manzarasını görebilmek için Antalya’dan 110 kilometre uzaklıkta olan Finike’ye gidiş Antalya Otogarından her 15 dakikada bir kalkan otobüslerle ulaşabilir. Şehir merkezinde ve sahil merkezinde küçük pansiyonlarda konaklamak mümkündür.

Finike Otobüs Bileti Fiyatları

Finike'den diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Finike'ye ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Finike Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Finike otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Finike Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Finike Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Finike - Aydın Otobüs Bileti

Finike - Ankara Otobüs Bileti

Finike - İzmir Otobüs Bileti

Finike - İstanbul Otobüs Bileti

Finike - Balıkesir Otobüs Bileti

Finike - Denizli Otobüs Bileti

Finike - Mersin Otobüs Bileti

Finike - Muğla Otobüs Bileti

Finike - Burdur Otobüs Bileti

Finike - Adana Otobüs Bileti

Finike - Konya Otobüs Bileti

Finike Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Finike Otobüs Bileti

Ankara - Finike Otobüs Bileti

Adana - Finike Otobüs Bileti

İzmir - Finike Otobüs Bileti

Burdur - Finike Otobüs Bileti

Isparta - Finike Otobüs Bileti

Konya - Finike Otobüs Bileti

Aydın - Finike Otobüs Bileti

Balıkesir - Finike Otobüs Bileti

Bursa - Finike Otobüs Bileti

Muğla - Finike Otobüs Bileti

Gaziantep - Finike Otobüs Bileti

 
finike otogar

Finike Otogar

Finike Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe girişinde Eski Mahallesi Finike/Antalya adresinde bulunmaktadır. Finike Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.