Antalya Otobüs Bileti


Antalya Otobüs Firmaları


Antalya Turistik İlçeler

Alanya Otobüs Bileti >>

Finike Otobüs Bileti >>

Gazipaşa Otobüs Bileti >>

Kaş Otobüs Bileti >>

Kemer Otobüs Bileti >>

Manavgat Otobüs Bileti >>

Serik Otobüs Bileti >>

Antalya Otogarı Haritası

 
Antalya Otogar

Antalya Otobüs Firmaları, Otobüs Bileti Fiyatları ve Otobüs Seferleri

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminalinde şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığı yapan Antalya otobüs firmaları telefon numaraları, otobüs bileti fiyatları ve otobüs seferi saatleri. "Antalya Otobüs Firmaları", Alanya Otobüs Firmaları, Gazipaşa otobüs firmaları, Manavgat otobüs firmaları, Serik otobüs firmaları, Kemer otobüs firmaları, Finike otobüs firmaları, Kaş otobüs firmaları. Antalya Otogarı ulaşım haritası. Antalya Otogarı nerede? nasıl gidilir?

Antalya Otogarı Adresi:

Yenidoğan Mah. Dumlupınar Bul. Kepez / ANTALYA

Antalya Otogarı Telefon Numaraları:

Tel: 0242 331 12 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55
Faks: 0242 331 01 09
E-Posta: iletisim@antalyaulasim.com.tr

Antalya doğal güzellikleri, plajları, şelaleleri, tatil merkezleri, müzeleri, antik kentleri, tarihi eserleri, milli parkları ve Antalya gezilecek yerler haritası için "Antalya Gezi Rehberi" web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Antalya Gezi Rehberi

Antalya otobüs bileti satın alarak keyifli bir otobüs yolculuğu ile Antalya'ya ulaşım nasıl yapılır? Antalya'nın gezilip görülecek yerleri, konumu, tarihi, doğal güzellikleri, tarihi eserleri, yemekleri, ne yenir? nere de yenir? alışveriş noktaları ve Antalya'ya özgü hediyelik eşyalar. Tüm bu bilgilere "Antalya Gezilecek Yerler" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.