türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
gazipaşa sahil

Gazipaşa Otobüs Bileti

Gazipaşa Otobüs Bileti Al

En ucuz Gazipaşa otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Gazipaşa otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Gazipaşa Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Gazipaşa'ya yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Gazipaşa'dan gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Gazipaşa'ya veya Gazipaşa'dan otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Gazipaşa Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Gazipaşa Otobüs Firmaları

 

Gazipaşa Otogarı kalkışlı veya Gazipaşa Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Gazipaşa Otobüs Firmaları'nın Gazipaşa Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Gazipaşa Hakkında

Gazipaşa Gezilecek Yerler

Türkiye'nin turizm başkenti Antalya'nın doğusunda yer alan Gazipaşa, sert meyilli ormanlarla kaplı yamaçlarla çevrili doğal havuzları ve koylarıyla "sessiz cennet" olarak adlandırılan bir ilçesidir. Tarihte Selinus adıyla bilinen bir liman kentidir. İlk çağdan günümüze çeşitli uygarlıklara yurt olmuş zengin tarihiyle, doğal güzellikleriyle ve caretta caretta kaplumbağalarının önemli bir üreme yeri olan Gazipaşa, bugüne kadar bakir kalarak günümüzde turizm merkezi olma yolunda ilerliyor.

Son yıllarda yeni yeni keşfedilen bölgenin gezilecek yerleri: Tarihin zenginliğinin 650 basamak çıktıktan sonra eşsiz manzarayla birlikte görüldüğü Selinus Antik Kenti, caretta caretta kaplumbağalarının yumurtalarını bıraktığı Koru Plajı, halk arasında “yalı taşı” olarak bilinen Doğal Havuzlar, kazı çalışmaları devam eden halen tarihi kalıntıların olduğu Antiocheia Ad Cragum Antik Kenti, Roma ve Bizans Dönemine ait kalıntıların bulunduğu İotape Antik Kenti, doğal güzelliklerle tarihin birleştiği Delik Deniz ve Kral Koyu yer aldığı yerli ve yabancı turistlerin gün geçtikçe ziyaret noktası haline gelen bir beldedir.

Gazipaşa, deniz kenarında evleri ve yemyeşil dağlara sahip olmasıyla halkın ekonomisi seracılık ve muzculuğa aittir. Antalya’ya 180 km uzaklıkta bulunan ilçeye otobüs seferleriyle ve toplu taşımayı kullanarak gidilmektedir. En yakın ulaşım Gazipaşa - Alanya Havalimanı ile sağlanmaktadır.

Gazipaşa Otobüs Bileti Fiyatları

Gazipaşa'dan diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Gazipaşa'ya ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Gazipaşa Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Gazipaşa otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Gazipaşa Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Gazipaşa Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Gazipaşa - Aydın Otobüs Bileti

Gazipaşa - Ankara Otobüs Bileti

Gazipaşa - İzmir Otobüs Bileti

Gazipaşa - İstanbul Otobüs Bileti

Gazipaşa - Balıkesir Otobüs Bileti

Gazipaşa - Denizli Otobüs Bileti

Gazipaşa - Mersin Otobüs Bileti

Gazipaşa - Muğla Otobüs Bileti

Gazipaşa - Burdur Otobüs Bileti

Gazipaşa - Adana Otobüs Bileti

Gazipaşa - Konya Otobüs Bileti

Gazipaşa Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Gazipaşa Otobüs Bileti

Ankara - Gazipaşa Otobüs Bileti

Adana - Gazipaşa Otobüs Bileti

İzmir - Gazipaşa Otobüs Bileti

Burdur - Gazipaşa Otobüs Bileti

Isparta - Gazipaşa Otobüs Bileti

Konya - Gazipaşa Otobüs Bileti

Aydın - Gazipaşa Otobüs Bileti

Balıkesir - Gazipaşa Otobüs Bileti

Bursa - Gazipaşa Otobüs Bileti

Muğla - Gazipaşa Otobüs Bileti

Gaziantep - Gazipaşa Otobüs Bileti

 
gazipaşa otogar

Gazipaşa Otogar

Gazipaşa Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe merkezinde Gazi Mahallesi Fahri Leylek Cd. No:2 Gazipaşa/Antalya adresinde bulunmaktadır. Gazipaşa Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.