türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
kemer sahil

Kemer Otobüs Bileti

Kemer Otobüs Bileti Al

En ucuz Kemer otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Kemer otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Kemer Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Kemer'e yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Kemer'den gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Kemer'e veya Kemer'den otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Kemer Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Kemer Otobüs Firmaları

Kemer Otogarı kalkışlı veya Kemer Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Kemer Otobüs Firmaları'nın Kemer Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kemer Hakkında

Kemer Gezilecek Yerler

Kemer Akdeniz kıyısında yer alan Antalya'nın bir ilçesidir. Eski Köy adı ile bilinen, ve dağlardan gelen seller sonucu göl ve bataklıklardan oluşan bir yerleşim yeri vardı. Halkı, kendilerini bu sellerden korumak için, dağların eteklerinde taş duvar örmüşler bu nedenle de köye Kemer ismini vermişlerdir. 1980'li yılların başına kadar bir köy iken son 20 yıl içinde açılan tesislerle birlikte barındırdığı doğal ve tarihi güzellikleriyle en gözde turizm merkezlerinden birine dönüşmüştür. İlçenin ekonomisi tarıma ve büyük ölçüde turizme dayalıdır.

Türkiye’nin dünya çapında tanınmış tatil beldelerinden birisi olarak anılan Kemer ilçesinin gezilecek yerleri;

Tarihi değerinin yanı sıra doğal güzelliğiyle Phaselis Antik Kenti ve Koyu, yüzüp, güneşlenebileceğiniz bir plaja sahip antik kentin bulunduğu Beydağları Olimpos Sahil Milli Parkı, tarih öncesi çağlarına ilişkin bilgilerin görülebildiği Beldibi Mağarası, yamaç paraşütüyle deniz manzarası keyifli dakikalar geçirebileceğiniz Tahtalı Plajı, doğanın tadını çıkarabileceğiniz Göynük Kanyonu, Likyalılar’ın “Sonsuz Ateş” olarak adlandırdıkları Yanartaş, doğa fotoğrafçılarının ve trekking tutkunlarının uğrak noktası Üçoluk Yaylası, 1. Dünya Savaşı sırasında batırılan savaş gemisi, en iyi dalış bölgelerinden birisi olan Paris 2 Batığı, yörük kültürünün yaşatıldığı Folklorik Yörük Parkı, Doğal güzelliklere şahit olunan Sırtlanini Mağarası, ailelerin keyifli saatler geçirebileceği tema park Dolphinarium, canlıların doğal ortamlarında bulunduğu Tekirova Ekolojik Doğal Parkı, Türk-İslam sanat geleneğinin görüldüğü Selçuklu Av Köşkü, kazılar sonucunda ortaya çıkartılan Idyros Antik Kenti ve doğal güzelliklerin görülebildiği Olympos Teleferik tatilciler için muhteşem imkanlar sunmaktadır.

Ülkemizin en gözde deniz tatili merkezlerinden Kemer'e uçak ile ulaşım için Antalya havalimanı kullanılmaktadır. Dilerseniz otobüs ilede bir çok ilden ulaşım vardır.

Kemer Otobüs Bileti Fiyatları

Kemer'den diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Kemer'e ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Kemer Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Kemer otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Kemer Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Kemer Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Kemer - Aydın Otobüs Bileti

Kemer - Ankara Otobüs Bileti

Kemer - İzmir Otobüs Bileti

Kemer - İstanbul Otobüs Bileti

Kemer - Balıkesir Otobüs Bileti

Kemer - Denizli Otobüs Bileti

Kemer - Mersin Otobüs Bileti

Kemer - Muğla Otobüs Bileti

Kemer - Burdur Otobüs Bileti

Kemer - Adana Otobüs Bileti

Kemer - Konya Otobüs Bileti

Kemer Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Kemer Otobüs Bileti

Ankara - Kemer Otobüs Bileti

Adana - Kemer Otobüs Bileti

İzmir - Kemer Otobüs Bileti

Burdur - Kemer Otobüs Bileti

Isparta - Kemer Otobüs Bileti

Konya - Kemer Otobüs Bileti

Aydın - Kemer Otobüs Bileti

Balıkesir - Kemer Otobüs Bileti

Bursa - Kemer Otobüs Bileti

Muğla - Kemer Otobüs Bileti

Gaziantep - Kemer Otobüs Bileti

 
kemer otogar

Kemer Otogar

Kemer Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe girişinde Arslanbucak Mahallesi Kemer/Antalya adresinde bulunmaktadır. Kemer Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.