türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
ayvalık sahil

Ayvalık Otobüs Bileti

Ayvalık Otobüs Bileti Al

En ucuz Ayvalık otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Ayvalık otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Ayvalık Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Ayvalık'a yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Ayvalık'tan gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Ayvalık'a veya Ayvalık'tan otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Ayvalık Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Ayvalık Otobüs Firmaları

Ayvalık Otogarı kalkışlı veya Ayvalık Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Ayvalık Otobüs Firmaları'nın Ayvalık Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ayvalık Hakkında

Ayvalık Gezilecek Yerler

Balıkesir'e bağlı olan Ayvalık, enfes yemekleri, huzur dolu atmosferi ile Ege sahillerinin en güzel yerlerinden biridir. Eski ismi ''ayvalık'' anlamına gelen Kydonie'dir. Kültür zenginliğinin yanı sıra doğanın güzellikleriyle tarihin iç içe geçmiş beraberliğinin yaşandığı tatil beldesidir. Sanat açısından da zengin bir içeriğe sahip Ayvalık’ta, dini ve sivil mimarlığın örneklerinin görüldüğü yılın dört mevsimi ziyaret edilmesi mümkündür. Turizm alanında büyük bir potansiyele sahip olan Ayvalık, ziyaretçilerine turistik faaliyetler açısından çok çeşitlilik gösteren bir destinasyon noktasıdır.

Türkiye’nin dört binden fazla sarımsak taşından yapılmış tarihi evlerine sahip ilçesi Ayvalık'ın meşhur Cunda Adası, ilçenin akciğeri olan Kozak Yaylası, 22 adet plajııla tatilcilerin uğrak noktası Sarımsaklı Plajı, gün batımının en güzel şekilde seyredildiği Şeytan Sofrası, Cennet Tepesi, Taksiyarhis Kilisesi ve Aşıklar Tepesi ile diğer güzel mekanlar Ayışığı Manastırı, Aya Nikola Kilisesi, Ayazma Kilisesi, Leka Manastırı ile Armutçuk, Altınova. Çoğumuzun Meşhur Ayvalık tostu ile bildiğimiz ilçenin başka tadlarının da olduğu kendine özgü bir aroması olan dayanıklı zeytinyağı, fazla meze çeşidi ve lezzetli Ege yemekleriyle ziyaretçilerini kendine çekmektedir. Ayvalık bu güzellikleriyle önemli bir değere sahiptir.

İlçe ekonomisi büyük ölçüde zeytin ve turizme bağlıdır. Ayrıca pamuk, çam fıstığı ve mandalina gibi tarım ürünleri de yetiştiriliyor. Ayvalık Balıkesir’e yaklaşık 2 saatlik uzaklıktadır. Havayolu ile gitmek istiyorsanız, en yakın havalimanı olan Edremit'e inebilir ve Ayvalık'a sağlanmış toplu taşıma araçlarından birini seçebilirsiniz. Birçok seyahat firmasının da Ayvalık'a direkt otobüs seferleri vardır. Tatil köyleri, pansiyon ve apart otelleri Ayvalık'ta her türlü bütçeye hizmet sunmaktadır.

Ayvalık Otobüs Bileti Fiyatları

Ayvalık'tan diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Ayvalık'a ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Ayvalık Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Ayvalık otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Ayvalık Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Ayvalık Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Ayvalık - Aydın Otobüs Bileti

Ayvalık - Ankara Otobüs Bileti

Ayvalık - İzmir Otobüs Bileti

Ayvalık - İstanbul Otobüs Bileti

Ayvalık - Isparta Otobüs Bileti

Ayvalık - Bursa Otobüs Bileti

Ayvalık - Denizli Otobüs Bileti

Ayvalık - Mersin Otobüs Bileti

Ayvalık - Muğla Otobüs Bileti

Ayvalık - Burdur Otobüs Bileti

Ayvalık - Adana Otobüs Bileti

Ayvalık Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Ayvalık Otobüs Bileti

Ankara - Ayvalık Otobüs Bileti

Adana - Ayvalık Otobüs Bileti

İzmir - Ayvalık Otobüs Bileti

Isparta - Ayvalık Otobüs Bileti

Konya - Ayvalık Otobüs Bileti

Aydın - Ayvalık Otobüs Bileti

Bursa - Ayvalık Otobüs Bileti

Muğla - Ayvalık Otobüs Bileti

Denizli - Ayvalık Otobüs Bileti

Burdur - Ayvalık Otobüs Bileti

 
ayvalık otogar

Ayvalık Otogar

Ayvalık Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe dışında 150 Evler Mahallesi Ayvalık/Balıkesir adresinde bulunmaktadır. Ayvalık Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.