türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
bandırma sahil

Bandırma Otobüs Bileti

Bandırma Otobüs Bileti Al

En ucuz Bandırma otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Bandırma otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Bandırma Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Bandırma'ya yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Bandırma'dan gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Bandırma'ya veya Bandırma'dan otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Bandırma Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Bandırma Otobüs Firmaları

 

Bandırma Otogarı kalkışlı veya Bandırma Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Bandırma Otobüs Firmaları'nın Bandırma Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bandırma Hakkında

Bandırma Gezilecek Yerler

Bandırma, Balıkesir ilinin kuzeyinde bulunan, Marmara Denizi kıyısındaki turizm ve tatil kenti olmaktan çok, büyük limanı ve çevreye yayılmış sanayi tesisleri sayesinde bir sanayi ve ticaret merkezi olarak tanınmıştır. Eski tarihte Bir balıkçı köyü olan ve Kyzikos şehirinin limanı olarak kullanılan Bandırma, o zamanlarda "Güvenilir Liman" anlamına geldiği düşünülen "Panormos" olarak anılmakta imiş ama bazı tarihçiler bunu reddetmekte, bu adın "Yeşil Ova" anlamına geldiğini ve günümüzde hava üssünün bulunduğu, şimdiki şehir merkezinin biraz dışında kalan düzlük yörenin o dönemlerde bir şenlik alanı olduğu ve şehrin adının bu düzlükten geldiğini öne sürmektedirler.

Türkiye'nin tarihi açısından önemli bir yere sahip olan Bandırma, şirin bir kent olmanın yanı sıra çevresinde tarihi ve doğal güzelllikleri görmenin mümkün olduğu yerleri;

Dünyaca ünlü kuşların büyülü dünyası olan Kuş Cenneti, antik çağların iki önemli dönemine ait Kyzikos ve Daskyleion kazıları, Kapıdağ’da doğa turizmi, Erdek ve Avşa’da deniz turizmi, Gönen ve Manyas’da termal turizm bölgemizin önemli zenginlikleri arasında yer almaktadır. Büyük İskender’in fetih arzularını güçlendiren kent olan Daskyleion Antik Kenti ve kazılarında ortaya çıkan buluntularının sergilendiği Bandırma Arkeoloji Müzesi ziyaretçiler tarafından gezilecek yerleridir.

Canlı bir sosyal yaşamı bulunan Bandırma’da, gelen misafirlerin rahat ve huzur içinde kalabilecekleri oteller, temiz ve ferah bir ortamda yemek yiyebilecekleri restoranlar bulunmaktadır. Bandırma, sahip olduğu kara, deniz, hava ve demiryolu sayesinde rahat ulaşım olanaklarına imkan sağlayan bir ilçedir. Bandırma ve çevresi turizm açısından zengin bir destinasyon olma yönünde ilerlemektedir.

Bandırma Otobüs Bileti Fiyatları

Bandırma'dan diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Bandırma'ya ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Bandırma Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Bandırma otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Bandırma Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Bandırma Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Bandırma - Aydın Otobüs Bileti

Bandırma - Ankara Otobüs Bileti

Bandırma - İzmir Otobüs Bileti

Bandırma - İstanbul Otobüs Bileti

Bandırma - Isparta Otobüs Bileti

Bandırma - Bursa Otobüs Bileti

Bandırma - Denizli Otobüs Bileti

Bandırma - Mersin Otobüs Bileti

Bandırma - Muğla Otobüs Bileti

Bandırma - Burdur Otobüs Bileti

Bandırma - Adana Otobüs Bileti

Bandırma Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Bandırma Otobüs Bileti

Ankara - Bandırma Otobüs Bileti

Adana - Bandırma Otobüs Bileti

İzmir - Bandırma Otobüs Bileti

Isparta - Bandırma Otobüs Bileti

Konya - Bandırma Otobüs Bileti

Aydın - Bandırma Otobüs Bileti

Bursa - Bandırma Otobüs Bileti

Muğla - Bandırma Otobüs Bileti

Denizli - Bandırma Otobüs Bileti

Burdur - Bandırma Otobüs Bileti

 
bandırma otogar

Bandırma Otogar

Bandırma Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe girişinde Ömerli Mahallesi, Bandırma Otogarı Otoparkı, Bandırma/Balıkesir adresinde bulunmaktadır. Bandırma Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.