türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Gebze Otobüs Firmaları

Gebze Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yolcu taşımacılığı yapan Gebze otobüs firmalarının iletişim bilgileri, Gebze Otogarı otobüs firmaları yazıhane telefon numaraları, Gebze Otogar'dan diğer il ve ilçelere düzenlenen otobüs seferleri, otobüs bileti fiyatları, otobüs hareket saatleri bilgilerine kolayca bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gebze Otobüs Bileti

Kocaeli (Gebze) Otobüs Firmaları Telefon Numaraları

 
gebze otogar

Kocaeli Gebze Otogarı

Ülkemizin her bir noktasında farklı farklı otogarlar bulunuyor. Bu otogarlar dünyanın başka yerlerinde olduğu gibi ülkemizde de karayolu ile kendi araçları ile değil, havayolu ile değil, trenle değil, otobüs ile hareket eden insanlara hitap eden yerlerdir. Ulusal otobüs firmalarının indirme, bindirme yaptığı, içinde hizmet veren firmaların olduğu aynı zamanda diğer sosyal tesislerin de olduğu yerlerdir ki bu alanda değişik kentlerde değişik otogarları bulunuyor. İşte bunlardan bir tanesi de üst düzey hizmet kalitesi ile öne çıkan Kocaeli Gebze Otogarı.

Gebze Otogarı Hakkında Bilgiler

Kocaeli Gebze Otogarı adından da anlaşılacağı üzere Marmara bölgesinde bulunan ve ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının bulunduğu Kocaeli kentinin Gebze ilçesine bağlı olan otogardır. Gebze de tıpkı Kocaeli gibi çok önemli sanayi işletmelerinin bulunduğu hem mavi, hem beyaz yakalıların çalıştığı işgücü yoğunluğunun yüksek olduğu kentlerin başında gelir. Bu yüzden de özellikle Kocaeli ve İstanbul kentinde yaşayanlar ya da orada işi olanlar Gebze’ye otobüs ile gelmeyi çok daha ekonomik buluyorlar.Bu noktada da Kocaeli Gebze Otogarı son derece önemli bir görev üstleniyor. Kente ne zaman gelirse gelsin aynı kalitede hizmet verilen ulaşım noktasında herhangi bir sorun yaşanmayan bir otogar. Temiz ve güvenli. Bunun yanı sıra Adana istikametinden gelen otobüslerin de uğradığı bir otogar. Tüm bunların yanı sıra tuvaletler ve lokantalar da standartlara uygun bir biçimde hizmet veriyor. Lezzetli ve temiz yemekler yemek mümkün. Sürekli olarak da kontrollerden geçerek denetleniyor.

Gebze Otogarı Nerede? Nasıl Gidilir?

Gebze Otogarı Ulaşım Haritası >> Bu harita aracılığyla Gebze Otogara ulaşım için trafik yoğunluğunu görüp kolayca yol tarifi alabilirsiniz. Gebze Otogarı adresi ve iletişim bilgileri, telefon numaralarına yine bu sayfada altta yer verilmiştir.

Gebze Otogar Adresi: Barış Mah. Koşuyolu Cad. 1802. Sok. Gebze/KOCAELİ
Gebze Otogarı Telefon Numarası: 0262 646 65 01

Toplu taşıma ile Kocaeli Gebze Otogarına ulaşım yolları;
Gebze sanayi bölgesi olması nedeni ile ulaşım açısından en gelişmiş ilçelerdendir. Otobüs biletini aldığınız otobüs firmalarının Gebze Otogara servisleri olduğu gibi bir çok toplu taşıma aracıda vardır. İlk tercih edilen ulaşım şekli dolmuştur, hem İzmit merkezden, hem İstanbul'dan Gebze Otogara dolmuş imkanı vardır. İzmit merkezden kalkan Gebze Otogar dolmuşlarını kullanarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul'dan ise D-100 halk arasında bilinen adı E-5 üzerinden Gebze dolmuşları ile otogara ulaşım sağlamak mümkündür. Diğer bir seçenekte belediye otobüsleridir, 403 Gebze Otogar - Gebze Belediye ve 506 Darıca - Gezbze Otogar otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gebze Otobüs Firmaları Bilgileri

Gebze Otogarından ülkemizin diğer şehirlerine sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Kocaeli Gebze Otobüs Firmaları isimleri üstüne tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda otobüs firmalarının Gebze Otogarı otobüs bileti satış ofislerinin telefon numaraları yer almaktadır.

Kocaeli Gebze Otobüs Bileti

Diğer illerden Gebze'ye veya Gebze'den diğer illere yapacağınız seyahat için dilerseniz otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında bulunan otobüs bileti arama kutusu kalkış ve varış yeri ile tarih seçtikten sonra "Otobüs Bileti Bul" butonuna basınca size o güzergahtaki tüm otobüs firmalarını, hareket saatlerini, güzergah bilgisini, otobüs teknik özelliklerini, boş koltukları ve otobüs bileti fiyatlarını listeleyecektir. Bu listeden seçerek Gebze Otobüs Biletini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

Kocaeli Gezi Rehberi

Kocaeli otobüs bileti satın alarak keyifli bir otobüs yolculuğu ile Kocaeli'ne ulaşım nasıl yapılır? Kocaeli'nin gezilip görülecek yerleri, konumu, tarihi, doğal güzellikleri, tarihi eserleri, yemekleri, ne yenir? nere de yenir? alışveriş noktaları ve Kocaeli'ne özgü hediyelik eşyalar. Tüm bu bilgilere "Kocaeli Gezilecek Yerler" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.