Ordu Otobüs Firmaları

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yolcu taşımacılığı yapan Ordu otobüs firmalarının iletişim bilgileri, Ordu Otogarı otobüs firmaları yazıhane telefon numaraları, Ordu Otogar'dan diğer il ve ilçelere düzenlenen otobüs seferleri, otobüs bileti fiyatları, otobüs hareket saatleri bilgilerine kolayca bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ordu Otobüs Bileti

Ordu Otobüs Firmaları Telefon Numaraları

Ordu Otogarı Haritası

 
Ordu Otogar

Ordu Otogarı Nerede? Nasıl Gidilir?

Ordu Otogarı interaktif ulaşım haritası hemen üstte yer almaktadır. Bu harita aracılığyla Ordu Otogara ulaşım için trafik yoğunluğunu görüp kolayca yol tarifi alabilirsiniz. Ordu Otogarı adresi ve iletişim bilgileri, telefon numaralarına yine bu sayfada altta yer verilmiştir.

Ordu Otobüs Firmaları

Ordu Otogarından ülkemizin diğer şehirlerine sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Ordu Otobüs Firmaları isimleri üstüne tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda otobüs firmalarının Ordu Otogarı otobüs bileti satış ofislerinin telefon numaraları yer almaktadır.

Ordu Otobüs Bileti

Diğer illerden Ordu'ya veya Ordu'dan diğer illere yapacağınız seyahat için dilerseniz otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında bulunan otobüs bileti arama kutusu kalkış ve varış yeri ile tarih seçtikten sonra "Otobüs Bileti Bul" butonuna basınca size o güzergahtaki tüm otobüs firmalarını, hareket saatlerini, güzergah bilgisini, otobüs teknik özelliklerini, boş koltukları ve otobüs bileti fiyatlarını listeleyecektir. Bu listeden seçerek Ordu Otobüs Biletini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

Ordu Otogar Adresi:

Yeni Mah. Atatürk Bul. Merkez/ORDU

Ordu Otogarı Telefon Numaraları:

Tel: 0452 225 01 39
Faks: 0452 -
E-Posta: -

Ordu Gezi Rehberi

Ordu otobüs bileti satın alarak keyifli bir otobüs yolculuğu ile Ordu'ya ulaşım nasıl yapılır? Ordu'nun gezilip görülecek yerleri, konumu, tarihi, doğal güzellikleri, tarihi eserleri, yemekleri, ne yenir? nere de yenir? alışveriş noktaları ve Ordu'ya özgü hediyelik eşyalar. Tüm bu bilgilere "Ordu Gezilecek Yerler" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.