türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
10 tur

10 Tur Otobüs Bileti

10 Tur İletişim

10 Tur Hakkında

Ülkemizde bütün şehirlerin özgü yemekleri olduğu gibi Balıkesir'inde yöresel yemekleri bulunmaktadır. Meşhur Ayvalık Tostu, Susurluk Ayranı ve Hoşmerim Tatlısı ile hafızamıza ve damak tadımıza işlemiştir. 10 Tur 2004 yılında Balıkesir ilinin Edremit ilçesinde kurulmuş olup, yolcu taşımacılığı sektöründe Edremitli otobüsçüler birleşerek faaliyet göstermeye başlamıştır. Akçay, Altınoluk, Balıkesir, Balya, Bandırma, Edremit, Çanakkale, Gönen ve Güre yörelerine düzenli ulaşım ağı sağlamaktadır. Güveni ön planda tutarak siz değerli yolcularına hizmet vermektedir. Güler yüzlü, işinde deneyimli çalışanlarıyla ve günümüz koşullarına uygun donatılmış araçlarıyla güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sunmaktadır.

10 Tur Dinlenme Tesisleri

10 Tur sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

10 Tur Otobüs Bileti

10 Tur firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. 10 Tur otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. 10 Tur otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

10 Tur Otobüs Bileti Fiyatları

10 Tur güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

10 Tur Otobüs Seferleri

10 Tur Balıkesir İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Balıkesir, Çanakkale

Not: 10 Tur otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
10 tur

Firma: 10 Tur

Kuruluş Yılı: 2004

Kurucu: Edremitli Otobüsçüler

Şirket: Edremitli Otobüsçüler Ltd. Şti.

Adresi: -

Merkezi: Balıkesir

Müşteri Hizmetleri: 0544 911 14 30