türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
ak turizm

Ak Turizm Otobüs Bileti

Ak Turizm İletişim

Ak Turizm Hakkında

Ak Turizm 1993 yılından itibaren insan taşımacılığı sektöründe adını duyuran bir firma olarak devam etmektedir. Yenilikçi uygulamalarıyla misafirlerine güvenli ve konforlu seyahat hizmeti vermektedir. Yol boyunca geçen zamanın en iyi şekilde değerlendirilmesi için koltuk arkası TV (müzik, oyun, film, dizi) ve ücretiz wi-fi hizmeti vermektedir. Kanun ve kurallara uyan, dinamik ekip ruhuyla insan taşımacılığında Kahramanmaraş halkının tercih ettiği turizm şirketi olmuştur. Müşterilerine özel uyguladığı Ak Kart yolcu indirim kartı ile uygun fiyata bilet satın alabilirsiniz. Ak Kart avantajlarından bende faydalanmak istiyorum diyorsan, Ak Turizm sitesinden ve tüm şubelerinden Ak Karta sahip olabilirsin.

Ak Turizm Dinlenme Tesisleri

Ak Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akabe Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Mavikent Dinlenme Tesisleri / Kırşehir
Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisi Sivrihisar / Eskişehir
Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri / Aksaray

Ak Turizm Otobüs Bileti

Ak Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Ak Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ak Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Ak Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Ak Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Ak Turizm Otobüs Seferleri

Ak Turizm'in Kahramanmaraş İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Aksaray, Ankara, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Eskişehir, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Nevşehir, Sakarya

Not: Ak Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ak turizm

Firma: Ak Turizm

Kuruluş Yılı:1993

Kurucu: Ali Kurtul

Şirket: -

Adresi: Belediye Santral Garajı No:16 / Kahramanmaraş

Merkezi: Kahramanmaraş

Müşteri Hizmetleri: 0344 235 00 00