türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
balıkesir uludağ turizm

Uludağ Turizm Otobüs Bileti

Uludağ Turizm İletişim

Balıkesir Uludağ Turizm Hakkında

Ülkemizde bütün şehirlerin özgü yemekleri olduğu gibi Balıkesir'inde yöresel yemekleri bulunmaktadır. Meşhur Ayvalık Tostu, Susurluk Ayranı ve Hoşmerim Tatlısı ile hafızamıza ve damak tadımıza işlemiştir. 1973 yılında Fehmi Şengörenoğlu tarafından kurulan Balıkesir Uludağ Turizm insan taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Otobüs filosunu müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre dizayn etmiş, bu zamanın koşullarına görede sürekli kendini yenilemektedir. Belirli illere ücretsiz şehiriçi servis vardır. Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı çalışmaktadır. Uludağ Turizm 450 personeliyle yolcularına güvenli ve kaliteli bir yolculuk hizmeti sağlamaktadır.

Balıkesir Uludağ Turizm Dinlenme Tesisleri

Uludağ Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti

Uludağ Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Balıkesir Uludağ Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Balıkesir Uludağ Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Uludağ Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Seferleri

Uludağ Turizm Balıkesir İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Kocaeli, Manisa, Muğla, Tekirdağ, Uşak, Yalova

Not: Balıkesir Uludağ Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
balıkesir uludağ turizm

Firma: Balıkesir Uludağ Turizm

Kuruluş Yılı: 1973

Kurucu: Fehmi Şengörenoğlu

Şirket: Balıkesir Uludağ Ltd. Şti.

Adresi: Yeni Şehirler Arası Otobüs Terminali No:114 / Balıkesir

Merkezi: Balıkesir

Müşteri Hizmetleri: 0850 202 22 22 / 444 22 22