türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
balıkesir vip turizm

Balıkesir Vip Turizm Otobüs Bileti

Balıkesir Vip Turizm İletişim

Balıkesir Vip Turizm Hakkında

Balıkesir Vip Turizm, Ayvalık, Akçay, Altınoluk ve Edremit'ten Bandırma, Erdek, Gönen'e seferler düzenleyerek ulaşım sağlamaktadır. 10 adet 2015 model Mercedes Sprinter VIP araçları ile seyahat hizmeti vermektedir.

Balıkesir Vip Turizm Dinlenme Tesisleri

Balıkesir Vip sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Balıkesir Vip Turizm Otobüs Bileti

Balıkesir Vip firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Balıkesir Vip otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Balıkesir Vip Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Balıkesir Vip Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Balıkesir Vip güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Balıkesir Vip Otobüs Seferleri

Balıkesir Vip Turizm Balıkesir İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Balıkesir, Çanakkale

Not: Balıkesir Vip Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
balıkesir vip turizm

Firma: Balıkesir Vip Turizm

Kuruluş Yılı: 2015

Kurucu: VIP Uludağ Taşımacılık Hizmetleri

Şirket: -

Adresi: -

Merkezi: Balıkesir

Müşteri Hizmetleri: -