türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Çankırı Otobüs Bileti Fiyatları

Türkiye’nin Şifa Dağıtan Şehri Çankırı

Türkiye’nin en büyük kaya tuzu rezervine sahip olan Çankırı, yüzyıllara dayanan tarihi, kültürel birikimi, doğal güzellikleri ve geleneksel konukseverliği ile unutulmaz bir tatil geçirmeniz için sizleri bekliyor. Kendine özgü mimari yapısıyla yükselen camileri, müzeleri, yaylaları, mağaraları ve ören yerleriyle keyifli bir tatil deneyimi vadeden şehir, Neolotik devirden kalan izleri günümüze kadar taşımayı başarmış nadide şehirlerimizden biri olarak dikkat çekiyor.

Her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti ağırlayan Çankırı, tarihi yapılarının yanı sıra zengin doğal güzellikleri ile de gezginlerin uğrak noktalarından biri oluyor. Şehir merkezinde ve civarında gezilip görülecek yerler açısından oldukça farklı seçenekler sunan şehre, Türkiye’nin birçok notasından düzenlenen Çankırı otobüs seferleri ile gidebilir, şehrin doyumsuz atmosferi eşliğinde harika bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu seyahatiniz için Çankırı otobüs biletinizi online olarak satın alarak hem keyifli hem de konforlu bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Çankırı Otobüs Firmaları

Çankırı Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Çankırı Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Çankırı otobüs bileti arayanlar Çankırı İstanbul otobüs bileti ne kadar? Çankırı Ankara otobüs bileti ne kadar? Çankırı İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Çankırı’ya karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Çankırı otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Çankırı Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Çankırı - İstanbul Otobüs Bileti

Çankırı - Ankara Otobüs Bileti

Çankırı - Kastamonu Otobüs Bileti

Çankırı - Sinop Otobüs Bileti

Çankırı Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Çankırı Otobüs Bileti

Ankara - Çankırı Otobüs Bileti

Kastamonu - Çankırı Otobüs Bileti

Sinop - Çankırı Otobüs Bileti

Çankırı Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Çankırı otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Çankırı’dan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Çankırı’ya tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Çankırı otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

çankırı otobüs bileti

Çankırı Otobüs Bileti Alın Çankırı Halkının Konukseverliğini Yakından Hissedin

İç Anadolu Bölgesi’nin en popüler şehirlerinden biri olan Çankırı gezinizin ilk uğrak noktası, geçmiş Anadolu medeniyetlerine ait esrelerin sergilendiği Çankırı Müzesi olmalıdır. Anadolu’nun en önemli arkeolojik sergi alanlarından biri olan müzede göreceğiniz eserler size çok eskilere götürecek ve kültürel birikiminizi artıracaktır. Şehrin sokaklarında gezerken mutlaka uğramanız gereken noktalardan bir diğeri de 1700’lü yıllarda inşa edilmiş Buğday Pazarı Medresesi’dir. Uzun süre yün deposu olarak kullanılan medrese, günümüzde el sanatları eserlerinin sergilendiği bir alan dönüştürülmüş ve ziyarete açılmıştır.

Hazır Çankırı’ya gelmişken başka nereler gezilir?” diye merak ediyorsanız, işte size Çankırı gezilecek yerler listesi;

Şehrin muhtelif yerlerinde bulunan ve Türk evi mimarisinin eşsiz örneklerinden olan 108 adet Çankırı Evleri’ni ziyaret edebilir, en az yüz yıllık olan yapıları daha yakından inceleyebilirsiniz. Eğer şifa dolu bir tatil planlıyorsanız, şehrin termal bölgesine gidebilir, kentin şifalı sularından istifade edebilirsiniz. Şıhlar Nezle Suyu, Bozan Hamamı, Çavundur Termali ve Hışıldayık İçmesi sizlere şifa dağıtmak için bekliyor.

Biraz dinlenmek ve doğa ile iç içe kalmak istiyorsanız Alparslan Gölet’i bu beklentinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Gölet civarında piknik yapabilir, ya da muhteşem doğa manzaraları eşliğinde yürüyüş yaparak sakin ve huzurlu bir gün geçirebilirsiniz.

Çankırı, kış turizmin tercih eden misafirleri için de olağanüstü imkanlar sunan bir şehir. Ilgaz Dağı Kadın Çayırı’na giderek kayak yapabilir ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Son olarak da Melan Çayı üzerinden bulunan Bayramören Tarihi Köprüsü’ne çevirin rotanızı ve şehrin muhteşem doğa örüntüsü içinde en güzel fotoğraf karelerini yakalayın.

Çankırı Gezilecek Yerler >>