türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Didim Seyahat

Didim Seyahat Otobüs Bileti

Didim Seyahat İletişim

Didim Seyahat Hakkında

Aydın ilinin güzel ilçesi Didim, doğal güzelliği, plajları, berrak deniziyle yaz sezonunda yerli ve yabancı turistleri ağırlıyor. Didim Seyahat 1964 yılında Didim ve Söke arasında birlik olarak ulaşım hizmeti vermekte idi. Mehmet İşler, Osman Çağlar, Refik Karataş, İsmail Ergeldi, Baki Demir, Bilal Kafadar, Faruk Özcan, Hasan Cengiz ve Vecdi Şencan birlik kurucularıdır. Günümüzdeki birlik üyeleri 39 kişiden oluşmaktadır. Bölgesel firma olmanın verdiği sorumlulukla kaliteli ulaşım hizmeti vermeye yönelik gelişmelerle ilerlemektedir. Didim turistik bölge olmasından dolayı gittikçe gelişim göstermiştir. 1990-2006 yılları arası iç ve dış göç almıştır. Gelen turist sayısının artmasıyla daha iyi hizmet verebilmek adına Kooperatif yönetiminin verdiği kararla 2004 yılında Didim Seyahat adı altında sektörde devam etmektedir. Ulaşım için gerekli olan belgeler ve izinlerin alınmasından sonra İzmir ve Didim arasında seferlere başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana Aydın halkına güvenli ve konforlu seyahat hizmeti vermekten onur duymaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü personelleriyle siz değerli yolcularına ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Didim Seyahat Dinlenme Tesisleri

Didim Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Ender Dinlenme Tesisleri Bozkurt / Denizli
İstiklal Dinlenme Tesisleri / Afyonkarahisar
Tuna Dinlenme Tesisleri Pamukkale / Denizli
Yıldız Dinlenme Tesisleri Susurluk / Balıkesir

Didim Seyahat Otobüs Bileti

Didim Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Didim Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Didim Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Didim Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Didim Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Didim Seyahat Otobüs Seferleri

Didim Seyahat Aydın İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Antalya, Aydın, Denzili, İstanbul, İzmir, Muğla

Not: Didim Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Didim Seyahat

Firma: Didim Seyahat

Kuruluş Yılı: 1964

Kurucular: Mehmet İşler, Osman Çağlar, Refik Karataş, İsmail Ergeldi̇, Baki Demir, Bilal Kafadar, Faruk Özden, Hasan Cengiz, Vecdi Şencan

Şirket: S.S. 18 Nolu Didim Seyahat Mot. Taş. Koop.

Adresi: Santral Garajı Didim / Aydın

Merkezi: Didim

Müşteri Hizmetleri: 0850 304 09 09