türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
esadaş turizm

Esadaş Turizm Otobüs Bileti

Esadaş İletişim

Esadaş Turizm Hakkında

Türkiye'nin en soğuk şehirlerinden olan Erzurum, kış turizminin merkezi konumundadır. Tarihi eserleri ve tarihi yapısı bakımından ülkemizin önemli kentlerindendir. Esadaş Turizm 1983 yılında Ata Şenpolat tarafından kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Erzurum halkını ülkenin neredeyse tüm şehirlerine ulaştırmaktadır. Otobüs filosu son teknolojiyi takip ederek araçlarını koşullara uygun sistemle donatmıştır. Yenilikçi ve gelişimci özelliğini koruyarak sektörün öncüsi vizyonunu gerçekleştirmiştir. Esadaş Turizm otobüs işletmeciliğinin yanı sıra konaklama tesisleri ve kalkış noktalarıyla da hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren firma olarak yolcularının istek ve şikayetlerini değerlendirerek hizmet vermektedir. Güler yüzlü çalışanlarıyla siz değerli yolcularına güvenli ve konforlu ulaşım sağlamaktadır. Esadaş müşteri hizmetleri numarasıyla kolay iletişim kurulmaktadır. Esadaş Kart ile her bütçeye uygun avantajlı otobüs biletiyle seyahat etmek mümkündür. Mola amaçlı yolcularının ihtiyaçlarını karşılayabilecek dinlenme tesisleriyle anlaşmalıdır. Kurulduğu bölgede en çok tercih edilen köklü bir otobüs işletmesi olarak sektörde yoluna devam etmektedir.

Esadaş Turizm Dinlenme Tesisleri

Esadaş Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akabe Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Çoşkunlar Dinlenme Tesisleri / Yozgat
Demireller Başmakçı Dinlenme Tesisi Ulukışla / Niğde
Günaydın Dinlenme Tesisleri Şeydişehir / Konya
Irmak Dinlenme Tesisleri Kargı / Çorum
Mustafa Alrik Dinlenme Tesisi Beyşehir / Konya
Ocaklı Dinlenme Tesisleri Sungurlu / Çorum
Refahiye Esadaş Dinlenme Tesisleri / Erzincan
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisi Sivrihisar / Eskişehir
Str Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Tekir Kuşoğlu Dinlenme Tesisleri / Kahramanmaraş

Esadaş Turizm Otobüs Bileti

Esadaş Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Esadaş Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Esadaş Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Esadaş Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Esadaş Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Esadaş Turizm Otobüs Seferleri

Esadaş Turizm Erzurum İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Aydın, Balıkesir, Bayburt, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon, Uşak, Yalova, Yozgat

Not: Esadaş Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
esadaş turizm

Firma: Esadaş Turizm

Kuruluş Yılı: 1983

Kurucu: Ata Şenpolat

Şirket: -

Adresi: -

Merkezi: Erzurum

Müşteri Hizmetleri: 444 00 25