türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
fatsa birlik

Fatsa Birlik Otobüs Bileti

Fatsa Birlik İletişim

Fatsa Birlik Hakkında

Ordu'nun Fatsa ilçesinin otobüs işletmesi olmanın verdiği sorumlulukla şehirlerarası güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti vermektedir.

Fatsa Birlik Dinlenme Tesisleri

Fatsa Birlik sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Fatsa Birlik Otobüs Bileti

Fatsa Birlik firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Fatsa Birlik otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Fatsa Birlik otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Fatsa Birlik Otobüs Bileti Fiyatları

Fatsa Birlik Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Fatsa Birlik Otobüs Seferleri

Fatsa Birlik Ordu İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Giresun, Ordu, Samsun, Trabzon

Not: Fatsa Birlik otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
fatsa birlik

Firma: Fatsa Birlik

Kuruluş Yılı: 2010

Kurucu: -

Şirket: Lider Adana Seyahat Turizm Akaryakıt İnş. Gıda Teks. San. Tic. Aş.

Adresi: Çınarlı Mah. Ziyapaşa Bulvarı 75 / A Seyhan/Adana

Merkezi: Ordu

Müşteri Hizmetleri: 0322 363 41 41