türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
genç turizm

Genç Turizm Otobüs Bileti

Genç Turizm İletişim

Genç Turizm Hakkında

Karadeniz Bölgesinin incisi Ordu, fındığıyla tanınmaktadır. Fındık ürünleri üretilerek tüm dünya ya dağıtılmaktadır. Ordu dereleriyle değil birçok doğal güzellikleri ve tarihi ile önemli bir şehirdir. Kradeniz turizm açısından son yıllarda gelişme göstermiştir. Arap turistlerin uğrak yeri olan Ordu sınırlarında Gaga Gölü, Ulugöl, Taşbaşı Kültür Merkezi (Kilise), Etnografya Müzesi, Osmanpaşa Şadırvanı, Yason Burnu Yarım Adası, Kurul kalesi ve gelen turistleri ağırlamaktadır. Genç Turizm 1996 yılında Erol Genç tarafından kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Genç Turizm "Sizlerle Varız" sözünü benimseyerek müşterilerinin istek ve şikayetlerini dikkate alarak yolcularına daha iyi hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana firma ve takım arkadaşları olarak daima yenilikleri takip ederek gelişmiştir. Küçük otobüs filosuyla başladığı sektörde günümüz koşullarına uygun donatılmış araçlarla güvenli ve konforlu seyahat hizmeti vermektedir. Genç Turizm müşteri hizmetleri numarasıyla kolay iletişim sağlamaktadır. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne gelişerek devam etmektedir.

Genç Turizm Dinlenme Tesisleri

Genç Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Genç Turizm Otobüs Bileti

Genç Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Genç Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Genç Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Genç Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Genç Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Genç Turizm Otobüs Seferleri

Genç Turizm Ordu İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Bolu, Erzincan, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, Kocaeli, Ordu, Samsun, Sakarya, Sinop, Trabzon

Not: Genç Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
genç turizm

Firma: Genç Turizm

Kuruluş Yılı: 1996

Kurucu: Erol Genç

Şirket: Genç Turizm Nak. Mad. San. Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Merkez / Ordu

Merkezi: Ordu

Müşteri Hizmetleri: 444 34 52