türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
gürsoylar turizm

Gürsoylar Turizm Otobüs Bileti

Gürsoylar Turizm İletişim

Gürsoylar Turizm Hakkında

Gürsoylar Turizm Trabzon ilinde 2015 yılında Erdem Gürsoy tarafından kurularak uluslararası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. İstanbul, Ankara, Bursa, Trabzon' dan yola çıkan otobüsleri Sarp Sınır Kapısından geçerek Gürcistan‘a kontrollü giriş yapan otobüsleri sırasıyla Batum, Kobuleti, Samtredia, Kutaisi, Khashuri, Gori, Tiflis, Rustavi istikametiyle Azerbaycan sınırına ulaşır.. Azerbaycan sınırında da yapılan kontrollerden sonra Qazax, Şemkir, Gence, Yevlax, Kürdemir, Hacıqabul ve Bakü şehrine ulaşmaktadır. Ülkemizden kalkış yapan günümüz koşullarına uygun donatılmış otobüs filosu güler yüzlü, deneyimli çalışanlarıyla komşu ve kardeş ülkemiz Azerbaycan'a güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti vermektedir.

Gürsoylar Turizm Dinlenme Tesisleri

Gürsoylar Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Çavuşoğlu Dinlenme Tesisleri Görele / Giresun
Keskinoğlu Dinlenme Tesisleri Hendek / Sakarya
Mavi Ocak Dinlenme Tesisi Sungurlu / Çorum
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri / Eskişehir

Gürsoylar Turizm Otobüs Bileti

Gürsoylar Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Gürsoylar Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gürsoylar Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Gürsoylar Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Gürsoylar Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Gürsoylar Turizm Otobüs Seferleri

Gürsoylar Turizm Kahramanmaraş İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Bursa, İstanbul, Trabzon

Not: Gürsoylar Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
gürsoylar turizm

Firma: Gürsoylar Turizm

Kuruluş Yılı: 2015

Kurucu: Erdem Gürsoy

Şirket: Gürsoylar Nakli̇yat Teksti̇l Turi̇zm Otom. İnş. San. Ti̇c. Ltd. Şti̇.

Adresi: Trabzon Şehirler Arası Terminali Peron No:6 Merkez / Trabzon

Merkezi: Trabzon

Müşteri Hizmetleri: 0850 305 61 61