türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Trabzon Otobüs Firmaları

Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yolcu taşımacılığı yapan Trabzon otobüs firmalarının iletişim bilgileri, Trabzon Otogarı otobüs firmaları yazıhane telefon numaraları, Trabzon Otogar'dan diğer il ve ilçelere düzenlenen otobüs seferleri, otobüs bileti fiyatları, otobüs hareket saatleri bilgilerine kolayca bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Trabzon Otobüs Bileti

Trabzon Otobüs Firmaları Telefon Numaraları

 
Trabzon Otogar

Trabzon

Trabzon ili Karatenizin incisi olarak adlandırılmaktadır. Trabzon özellikle eşsiz doğası ile ziyaretçilerini büyülemektedir. Binlerce farklı bitki türü ile bezenmiş şehir her mevsim yağış alan bir bölgedir. Bölgenin zengin bir bitki örtüsüne sahip olmasından dolayı geçim kaynağı genellikle tarım oluşturur. Trabzon ili sert bir iklime sahip olduğu için birbirinden farklı ekonomik faaliyetlere pek imkan vermemektedir. Bazı bölgelerde sadece tarım yapılırken bazı bölgelerde ise sadece hayvancılık ile uğraşılır. Trabzon'un en önemli geçim kaynaklarından biride balıkçılıktır. Ayrıca bölgede çay, fındık ürünlerinde ithalat ve ihracat yapmaktadır. Şehrin tarihine baktığımızda bizi sürükleyen bir geçmişe sahip olduğunu göreceğiz. Trabzon 4000 yıllık tarihi geçmişi ile sayısız imparatorluğa ev sahipliği yapmıştır. Trabzon ili Kanunu Sultan Süleyman’ın da doğduğu ildir.

Trabzon Otogarı Nerede? Nasıl Gidilir?

Trabzon Otogarı Ulaşım Haritası >> Bu harita aracılığyla Trabzon Otogara ulaşım için trafik yoğunluğunu görüp kolayca yol tarifi alabilirsiniz. Trabzon Otogarı adresi ve iletişim bilgileri, telefon numaralarına yine bu sayfada altta yer verilmiştir.

Trabzon Otogar Adresi: Sanayi Mah. Terminal Sok. Merkez/TRABZON

Trabzon Otogarı Telefon Numaraları:
Tel: 0462 212 50 50
Faks: 0462 -
E-Posta: -

Trabzon Otobüs Firmaları Bilgileri

Trabzon Otogarından ülkemizin diğer şehirlerine sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Trabzon Otobüs Firmaları isimleri üstüne tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda otobüs firmalarının Trabzon Otogarı otobüs bileti satış ofislerinin telefon numaraları yer almaktadır.

Trabzon Otobüs Bileti

Diğer illerden Trabzon'a veya Trabzon'dan diğer illere yapacağınız seyahat için dilerseniz otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında bulunan otobüs bileti arama kutusu kalkış ve varış yeri ile tarih seçtikten sonra "Otobüs Bileti Bul" butonuna basınca size o güzergahtaki tüm otobüs firmalarını, hareket saatlerini, güzergah bilgisini, otobüs teknik özelliklerini, boş koltukları ve otobüs bileti fiyatlarını listeleyecektir. Bu listeden seçerek Trabzon Otobüs Biletini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

Trabzon’da Gezilecek Yerler

Yemyeşil doğası ve insanın nefesini kesecek kadar temiz havası ile Trabzon ilinde gezilecek pek çok yer vardır. Şehri gezerken birçok harika fotoğraf çektirebilir ve pek çok anı ile şehirden ayrılabilirsiniz. Trabzon’da yapacağınız gezinin oldukça gizemli olmasından dolayı beklediğinizden daha fazla zamana ihtiyacınız olabileceğini hesaba katmalısınız. Şunu bilin ki şehre hangi mevsimde giderseniz gidin farklı deneyimlerle döneceğiniz kesindir. Trabzon iline ulaşmanın pek çok alternatifi bulunsa da biz otobüs bileti alarak karayolunu kullanmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca sitemiz üzerinden de online otobüs bileti alabilir ve gezi rotasına hazırlık yapabilirsiniz. Sizin için Trabzon’da hazırladığımız gezi rotasını takip edebilirsiniz.
Uzungöl
Sümela Manastırı
Atatürk Köşkü
Trabzon Müzesi
Zağnos Antik Kenti
Trabzon Kalesi
Gülhanlar Hatun Türbesi
Altındere Vadisi Milli Parkı
Çal Mağarası
Küçük Ayvasıl Müzesi
Trabzon Boztepe

Trabzon’da Ne Yenir?

Trabzon sadece doğası ve tarihi değil aynı zamanda mutfağıyla da sizi kendine hayran bırakacak bir ildir. Hamur işlerinden tatlılara, tatlılardan et yemeklerine tatmanız gereken sayısız lezzeti bu topraklarda bulabilirsiniz.
Mıhlama
Akçaabat Köfte
Hamsi Tava
Hamsiköy Sütlacı
Hamsili Pilav
Isırgan Otu Çorbası
Kuymak
Kara Lahana Çorbası
Kara Lahana Sarması
Pırasa Tavası
Trabzon Pidesi

Trabzon’da Nerede Kalınır?

Türkiye’nin en büyük 9. şehri olan Trabzon'da özellikle konaklama konusunda herhangi bir sorun yaşayacağınızı garanti edebiliriz. Trabzon’da nerede kalırsanız kalın her gün yeşilin farklı bir tonu ile uyanacaksınız. Şehir merkezinde Uzungöl’de veya Sürmene’de birbirinden farklı konseptlerde ve her bütçeye göre otel bulabilirsiniz. Ayrıca konaklama için birçok dağ ve doğa evi, pansiyon ve konaklama evi bulabilirsiniz.

Trabzon Gezi Rehberi

Trabzon otobüs bileti satın alarak keyifli bir otobüs yolculuğu ile Trabzon'a ulaşım nasıl yapılır? Trabzon'un gezilip görülecek yerleri, konumu, tarihi, doğal güzellikleri, tarihi eserleri, yemekleri, ne yenir? nere de yenir? alışveriş noktaları ve Trabzon'a özgü hediyelik eşyalar. Tüm bu bilgilere "Trabzon Gezilecek Yerler" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.