türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
kontur turizm

Kontur Otobüs Bileti

Kontur İletişim

Kontur Turizm Hakkında

Kontur Turizm Konya ilinde 1982 yılında Faysal Karakuş tarafından kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Konya'nın köklü firmalarından olan Kontur müşteri memnuyetini ön planda tutarak kaliteli ulaşım ağı sağlamaktadır. "Yolculuktan Dostluğa" sloganıyla firma güler yüzlü çalışanları ve verdiği hizmetle memnuniyeti en üst seviyede tutmaktadır. “Gülümseyen Araçlar” sloganıyla günümüz teknolojisiyle donatılmış otobüs filosuyla yolcularına güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti vermektedir. Kontur Turizm Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çorum, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Yalova şehirlerine seferler düzenlemektedir. Belirli zamanlarda otobüs bileti kampanyası avantajı sunmaktadır. Konya halkının en çok tercih ettiği firmalar arasında yerini almıştır. İç Anadolu, Ege, Marmara ve Akdeniz bölgeleri arasında faaliyet gösteren otobüs işlemesi bu bölgeleri yolu taşımacılığı ile hizmet vermektedir.

Kontur Dinlenme Tesisleri

Kontur sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Kontur Turizm Otobüs Bileti

Kontur firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Kontur otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kontur otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Kontur Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Kontur güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Kontur Otobüs Seferleri

Kontur Turizm Konya İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çorum, Edirne, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Yalova

Not: Kontur Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
kontur turizm

Firma: Kontur Turizm

Kuruluş Yılı: 1982

Kurucu: Faysal Karakuş

Şirket: -

Adresi: Konya Otobüs Terminali / Konya

Merkezi: Konya

Müşteri Hizmetleri: 0332 265 00 80