türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Mersin Otobüs Bileti Fiyatları

Medeniyetlerin Buluştuğu Şehir Mersin

Akdeniz’in çok kültürlü şehirlerinden biri olan Mersin, önceki yıllarda İçel olarak adlandırılıyordu. Yöresel lezzetleri, doğal güzellikleri ve antik kentleriyle öne çıkan şehir, misafirlerine keyifli bir tatil deneyimi vadediyor. Nüfus yoğunluğu açısından Türkiye’nin 11. Büyük şehri olan Mersin’e vardığınızda size eşlik eden limon ve portakal çiçeklerinin o misler gibi kokusu, şehirde geçireceğiniz keyifli zamanların adeta müjdesini veriyor.
Muhteşem doğası ve güzelliğiyle ziyaretçilerini büyüleyen bu zarif şehrimize ülkemizin pek çok yerinden düzenlenen Mersin otobüs seferleri ile keyif bir yolculuk sonunda ulaşabilirsiniz. Bu seyahatiniz için Mersin otobüs biletinizi online olarak kolayca satın alabilir, şehrin tarihi sokaklarını ve meşhur yemeklerini keşfedebilirsiniz.

Mersin Otobüs Firmaları

Mersin Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Mersin Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Mersin otobüs bileti arayanlar Mersin İstanbul otobüs bileti ne kadar? Mersin Ankara otobüs bileti ne kadar? Mersin İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Mersin’e karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Mersin otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Mersin Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Mersin - İstanbul Otobüs Bileti

Mersin - Ankara Otobüs Bileti

Mersin - İzmir Otobüs Bileti

Mersin - Amasya Otobüs Bileti

Mersin - Hatay Otobüs Bileti

Mersin - Antalya Otobüs Bileti

Mersin - Malatya Otobüs Bileti

Mersin - Adana Otobüs Bileti

Mersin - Van Otobüs Bileti

Mersin - Erzurum Otobüs Bileti

Mersin - Gaziantep Otobüs Bileti

Mersin - Diyarbakır Otobüs Bileti

Mersin Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Mersin Otobüs Bileti

Ankara - Mersin Otobüs Bileti

İzmir - Mersin Otobüs Bileti

Diyarbakır - Mersin Otobüs Bileti

Antalya - Mersin Otobüs Bileti

Şanlıurfa - Mersin Otobüs Bileti

Kayseri - Mersin Otobüs Bileti

Malatya - Mersin Otobüs Bileti

Gaziantep - Mersin Otobüs Bileti

Erzurum - Mersin Otobüs Bileti

Bursa - Mersin Otobüs Bileti

Hatay - Mersin Otobüs Bileti

Mersin Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Mersin otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Mersin’den gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Mersin’e tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Mersin otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

mersin otobüs bileti

Mersin Otobüs Bileti Alın Şehrin Kültür ve Sanat Merkezlerini Keşfedin!

Mersin gezinize şehir merkezinden başlayabilirsiniz. Koşu yolu ve dinlenme alanlarına sahip olan sahil alanına gidin ve bir yandan mis gibi deniz kokusu bir yandan da Mersin’in muhteşem doğası ile huzurlu bir gün geçirin. Kordon boyunca fark tarzlarda yapılmış heykellerle karşılaşacaksınız. Hatta bu heykellere şehrin farklı alanlarında da görmeniz mümkün. Bunun nedeni ise her yıl düzenlenen Uluslararası Hüseyin Gezer Taş Heykel Sempozyumu’nun Mersin’de düzenlenmesi ve sanatçının eserlerinin şehrin sokaklarında sergilenmesi.
Çok farklı dinlerden ve coğrafyalardan gelen insanların yaşadığı şehir, barışın ve hoşgörünün hâkim olduğu izlenimini veriyor. Birçok Katolik Kilisesi ve Ortodoks Kilisesi’nin bulunması da bunu ispatlar nitelikte. Özellikle kent merkezinde yer alan tarihi Mersin Katolik Kalesi’nin ön cephesinde bulunan güneş saati oldukça ilgi görüyor.
Şehirdeki kiliseleri gezdiğinizde Mersin Müzesi’ne de mutlaka uğramalısınız. Roma dönemine ait heykel ve lahitlerin sergilendiği müzede, eski medeniyetlere ait tarihi bilgilere ulaşabilirsiniz.
Kültür gezinize devam ederken UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi’ne giren Alahan Manastırı, St. Paul Kilisesi ve Mamure Kalesi’ni gezmeden Mersin’den ayrılmamanızı öneriyoruz.
Yedi Uyurlar olarak bilinen Ashab-ı Kehf’i ziyaret ederek merak uyandıran bir keşif turuna çıkabilir, Cennet Obruğu ve Astım Dilek Mağarası’nı da ziyaret edebilirsiniz.
Doğa ve denizle baş başa kalmak için Mersin’in kıyı bölgelerindeki tesislerde çay ve kahve eşliğinde manzarayı izleyebilir, biraz serinlemek için şehrin plajlarına inerek denize girebilirsiniz.
Saydığımız tüm güzellikler düşünüldüğünde, hayran kalacağınız Mersin gezinizde beklediğinizden çok daha fazlasını alacaksınız.

Mersin Gezilecek Yerler >>