türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
net turizm

Net Turizm Otobüs Bileti

Net Turizm İletişim

Net Turizm Hakkında

Tokat tarihi ve zengin kültürlü illerimizden biridir. Net Turizm 2010 yılında Ramazan Ünal tarafından kurulan Tokat merkezli bir otobüs işletmesidir. Net Turizm güler yüzlü ve işinde deneyimli çalışanlarıyla siz değerli yolcularına kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Amasya, Ankara, İstanbul, Kocaeli, Ordu, Sakarya, Tokat şehirlerine ulaşım hizmeti vermektedir. Son model otobüs filosunda araç içi yiyecek içecek ikramları, koltuk arkasında dokunmatik ekranı bulunan, usb girişi olanağı sunan ve sınırsız internet kullanımı sunmaktadır. Sektördeki gelişmeleri takip ederek siz değerli müşterilerine kaliteli bir seyahat hizmeti sunmaktadır. Net Turizm kurulduğu günden bu yana daima gelişerek şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe varlığını sürdürmektedir.

Net Turizm Dinlenme Tesisleri

Net Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Net Turizm Otobüs Bileti

Net Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Net Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Net Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Net Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Net Turizm Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Net Turizm Otobüs Seferleri

Net Turizm Tokat İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Ankara, İstanbul, Kocaeli, Ordu, Sakarya, Tokat

Not: Net Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Net Turizm

Firma: Net Turizm

Kuruluş Yılı: 2010

Kurucu: Ramazan Ünal

Şirket: Cevizli Antalya Toros Net Ünal Seyahat Turizm Ltd. Şti.

Adresi: Yahya Kahya Mh. Çivici Sk. No: 1 Beyoğlu / İstanbul

Merkezi: Beyoğlu

Müşteri Hizmetleri: 0212 658 04 60