türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
nilüfer turizm

Nilüfer Turizm Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm İletişim

Nilüfer Turizm Hakkında

Türkiye'de gelişmiş şehirlerinden olan Bursa, doğal güzellikleri ve köklü tarihi ile ülkemizde önemli bir yere sahiptir. Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk başkenti olmasından dolayı Kervansaraylar, kaleler, camiler, hanlar, hamamlar, tarihi köyleri, tarihi sokaklarıyla yerli ve yabancı turistlerin ziyaret noktasıdır. Karagöz ve Hacivat oyunları, İskender Kebap, Kestane Şekeri ve kış turizmin merkezi olan Uludağ ile tanınmaktadır. Nilüfer Turizm Bursa ilinde 2005 yılında Hüseyin Kayapalı tarfından kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Kurulduğu günden bu yana gelişerek birçok ile ulaşım hizmeti vermektedir. Bursa halkının en çok tercih ettiği firma olmanın verdiği sorumluluğunun bilincinde olan otobüs firması olarak hizmet vermektedir. Güler yüzlü ve işinde deneyimli çalışanlarıyla müşteri beklentilerini karşılayan Nilüfer Turizm, güncel teknolojiyi kullanarak sitesinden otobüs bileti alınabilir ayrıca; Artı Bilet Üyelik Sistemi ile uygun fiyatlı otobüs bileti, indirimli otobüs bileti ve puan biriktirerek hediye otobüs bileti kazanmak mümkündür. Otobüs filosu günümüz koşullarına uygun donanım ve yapıyla kaliteli ve güvenli bir seyahat hizmeti sunmaktadır. Araç içi yiyecek ve içecek ikramları +Koltuk arkası Tv + İnternet hizmeti ile yolcularının seyahatini keyifli bir hale getirmektedir. Türkiye'nin Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir, Ordu, Osmaniye, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Uşak şehirlerine seferler düzenleyerek ulaşım imkanı sağlamaktadır. Nilüfer yolcularının ihtiyaçlarını karşılayabilecek, mola için uğradıkları birçok dinlenme tesisiyle anlaşmalıdır. Nilüfer Turizm kurulduğu günden bu yana “Güvenli Ellerdesiniz” sloganını benimseyen şehirlerarası yolcu taşımacılığı firması olan ve üstün kalite anlayışını ön planda tutarak sektörde ulaşım faaliyetine devam etmektedir.

Nilüfer Turizm Dinlenme Tesisleri

Nilüfer sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Susurluk Dinlenme Tesisleri Susurluk / Balıkesir
Taytem Dinlenme Tesisleri Hendek / Sakarya
İstiklal Dinlenme Tesisi Ulukışla / Afyonkarahisar
Metin Dinlenme Tesisleri Pamukova / Sakarya
Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri Sivrihisar / Eskişehir
Tuna Dinlenme Tesisi / Denizli
Özçelik Dinlenme Tesisleri Abant / Bolu

Nilüfer Turizm Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Nilüfer Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Nilüfer Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Nilüfer Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Nilüfer Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Nilüfer Turizm Otobüs Seferleri

Nilüfer Turizm Bursa İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir, Ordu, Osmaniye, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Uşak

Not: Nilüfer Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
nilüfer turizm

Firma: Nilüfer Turizm

Kuruluş Yılı: 2005

Kurucu: Hüseyin Kayapalı

Şirket: -

Adresi: -

Merkezi: Bursa

Müşteri Hizmetleri: 0850 222 00 99