türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
safa turizm

Safa Turizm Otobüs Bileti

Safa Turizm İletişim

Safa Turizm Hakkında

Safa Turizm şehirlerarsı yolcu taşımacılığı sektörüne 2000 yılında İstanbul merkezli kurularak katılmıştır. Günümüzde Ankara, Balıkesir, Bursa, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Manisa, Tekirdağ şehirlerine seferler düzenlemektedir.

Safa Turizm Dinlenme Tesisleri

Safa sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Safa Turizm Otobüs Bileti

Safa firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Safa otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Safa Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Safa Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Safa güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Safa Turizm Otobüs Seferleri

Safa Turizm Kayseri İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Balıkesir, Bursa, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Manisa, Tekirdağ

Not: Safa Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
safa turizm

Firma: Safa Turizm

Kuruluş Yılı: 2000

Kurucu: -

Şirket: Safa Kent Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Altıntepsi Mah. Esenler Otogarı Peron:123 /34035 - Bayrampaşa / İstanbul

Merkezi: Kayseri

Müşteri Hizmetleri: 0850 303 00 38