türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
sahilgülü turizm

Sahilgülü Turizm Otobüs Bileti

Sahilgülü Turizm İletişim

Sahilgülü Turizm Hakkında

Sinop, tarihi ve doğal güzellikleriyle son yıllarda dikkatleri üzerine çekmektedir. Sahilgülü Turizm, Karadeniz Bölgesinin en uç noktasında yer alan Sinop ilinde 2015 yılında Nazmi Acar tarafından kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Sahil Gülü Turizm İstanbul, Kastamonu, Kocaeli, Samsun, Sinop illerine seferler düzenleyerek ulaşım hizmeti sağlayan bir otobüs işletmesidir. Güler yüzlü personelleriyle siz değerli yolculara kaliteli bir seyahat hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Sahilgülü Turizm, yenilikçi ve gelişimci özelliğini koruyarak kaliteli hizmet vermektedir. Türkeli Sahil Gülü Turizm yolcu taşımacılığı sektöründe Sinop ve çevre halkına kısa mesafe ulaşım hizmeti sunduğu firma olarak güvenli ve kaliteli ulaşım hizmeti vererek yoluna devam etmektedir.

Sahilgülü Turizm Dinlenme Tesisleri

Sahil Gülü Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akabe Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Söğütlüçeşme Dinlenme Tesisleri Eskipazar / Karabük
Yusufoğlu Dinlenme Tesisleri Araç / Kastamonu

Sahil Gülü Otobüs Bileti

Sahilgülü Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Türkeli Sahilgülü Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sahilgülü otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Sahilgülü Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Sahilgülü Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Sahilgülü Turizm Otobüs Seferleri

Türkeli Sahilgülü Turizm Sinop İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

İstanbul, Kastamonu, Kocaeli, Samsun, Sinop

Not: Türkeli Sahilgülü otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
sahilgülü turizm

Firma: Sahilgülü Turizm

Kuruluş Yılı: 2015

Kurucu: Nazmi Acar

Şirket: Sahil Gülü Turizm İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Belediye Otogarı No:1 Türkeli / Sinop

Merkezi: Sinop

Müşteri Hizmetleri: 0368 671 34 00