türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
sakarya vib turizm

Sakarya Vib Turizm Otobüs Bileti

Sakarya Vib İletişim

Sakarya Vib Hakkında

Sakarya halkının talebi üzerine 1997 yılının başlarında Sakaryalı otobüsçüler bir araya gelerek "Birlikten Güç Doğar" ilkesiyle şehirler arası ulaşım sektörüne katılmıştır. Otobüs işletmesi olarak 41 araçtan oluşan zengin kadrosuyla 27 Mayıs 1997 tarihinde S.S. Sakarya VİB Kooperatifi resmi şirket olmuşur. Hazırlık aşamasından sonra 29 Ekim 1997 yılında seferler düzenlemeye başlamıştır. Sakarya Vib Turizm müşteri memnuniyetini ön planda tutarak beklentileri karşılamaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla siz değerli yolcularına kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Günümüz teknolojisine uygun sistemle donatılmış konforlu ve güvenli ulaşım imkanı sunmakta olan Vib Turizm otobüslerinde koltuk arkası Tv + İnternet + Araç içi ikramlarıyla konforlu ve keyifli yolculuk hizmeti vermektedir. Afyon, Ankara, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Burdur, Bursa, Düzce, Giresun, İstanbul, İzmir, Kastmonu, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Trabzon, Yalova şehirleri arası faaliyet göstermektedir. Yolcuların molada ihtiyaçlarını karşılayabileceği uygun fiyatlı titizlikle seçilmiş birçok dinlenme tesisiyle anlaşmalıdır. Sakarya Vib Turizm Adapazarı halkının en çok tercih ettiği firma olmanın verdiği gururla sektörde ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor.

Sakarya Vib Turizm Dinlenme Tesisleri

Sakarya Vib sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Genç Ömür Dinlenme Tesisleri / Bilecik
Onur Park Dinlenme Tesisi Tosya / Kastamonu
Soğancı Park Dinlenme Tesisleri Terme / Samsun
SÇ Park Dinlenme Tesisleri Sinanpaşa / Afyon

Sakarya Vib Otobüs Bileti

Sakarya Vib Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Vib Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sakarya Vib Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Sakarya Vib Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Vib Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Sakarya Vib Otobüs Seferleri

Sakarya Vib Turizm Sakarya İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Ankara, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Burdur, Bursa, Düzce, Giresun, İstanbul, İzmir, Kastmonu, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Trabzon, Yalova

Not: Sakarya Vib otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
sakarya vib turizm

Firma: Sakarya Vib Turizm

Kuruluş Yılı: 1997

Kurucu: Sakaryalı Otobüsçüler

Şirket: S.S. Sakarya VİB Kooperatifi

Adresi: İstiklal Mah. Aydın Sok No 1/B Adapazarı / Sakarya

Merkezi: Sakarya

Müşteri Hizmetleri: 0850 455 54 54