türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
tokat kale seyahat

Tokat Kale Seyahat Otobüs Bileti

Tokat Kale İletişim

Tokat Kale Seyahat Hakkında

Karadeniz Bölgesinin bereketli illerinden biri olan Tokat, tarihi öneme sahip önemli bir şehrimizdir. Tokat, Zile, Niksar Ve Turhal Kaleleri ile yerli ve yabancı turistlerin ziyaret noktasıdır. Tokat Kale Seyahat 2017 yılında Feridun Gökdemir tarafından kurulmuştur. Yolcu taşımacılığı sektöründe yeni bir otobüs işletmesi olmanın verdiği sorumlulukla ulaşım ağı sağlamaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan son model araçlarıyla güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sağlamaktadır. Tokat Kale, müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma olarak güler yüzlü ve deneyimli personelleriyle siz değerli yolcularına kaliteli yolculuk imkanı sunmaktadır. Firma yolculuk sırasında mola için uğrak yerleri olan uygun fiyatlı ve temiz dinlenme tesisleri ile anlaşmalıdır. Tokat Kale Seyahat sitesinde telefon numaralarını yayınlamakta ve online otobüs bileti satmaktadır. Ayrıca müşteri hizmetleri iletişim numarasıyla siz değerli müşterilerine yardımcı olmaktadır. Kurulduğu bölgede kaliteli ve yenilikleri bünyesine katan otobüs firması olmanın verdiği gururla sektörde gelişerek hizmet vermeye devam ediyor.

Tokat Kale Seyahat Dinlenme Tesisleri

Tokat Kale sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Keskinoğlu Dinlenme Tesisleri Hendek / Sakarya
Osmancık Dinlenme Tesisleri Osmancık / Çorum
Park Shop Dinlenme Tesisleri Hendek / Sakarya

Tokat Kale Otobüs Bileti

Tokat Kale Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Tokat Kale Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tokat Kale otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Tokat Kale Otobüs Bileti Fiyatları

Tokat Kale Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Tokat Kale Otobüs Seferleri

Tokat Kale Seyahat Tokat İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Bolu, İstanbul, Kastamonu, Kocaeli, Tekirdağ, Tokat

Not: Tokat Kale otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
tokat kale seyahat

Firma: Tokat Kale Seyahat

Kuruluş Yılı: 2017

Kurucu: Feridun Gökdemir

Şirket: Tokat Kale Seyahat ve Taşımacılık Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Hamam Mahallesi, Gültekin Topçam Cd. No:43, 60300 Turhal / Tokat

Merkezi: Turhal

Müşteri Hizmetleri: 0850 346 83 91