türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
ulusoy derya

Ulusoy Derya Otobüs Bileti

Ulusoy Derya İletişim

Ulusoy Derya Hakkında

Ulusoy Derya otobüs işletmesi 1972 tarihlerinde Ulusoy firmasıyla yan yana kurularak sektörde ulaşım sağlamaya başlamıştır. Firma kurucusu Yılmaz Tamdoğan bu yıllarda Ulusoy Firmasından ayrılarak tek başına Ulusoy adının yanına evladı olan Derya adını ekleyerek "Ulusoy Derya Minübüs" adıyla yolcu taşımacılığı firmasını açmıştır. Giresun da yerel işletme olarak, şoför arkadaşlarıyla beraber yürüttüğü sektörde 1980'li yıllarda kooperatif taşımacılığına başlamıştır. Yılmaz Tamdoğan 01 Ocak 1987 tarihinde Giresun İlinin yerel firması olarak "SS.19. Nolu Giresun-Trabzon Hattı Çalışan Minübüscüler Kooperatifini" kurmuştur. Yıl 1997'de firma büyüyerek şirketleşmiş ve 29 Aralık 1997 tarihinde "Ulusoy Derya Minibüs Seyahat Hizmetleri ve Ticaret Ltd. Şti." adıyla seferler düzenleyerek ulaşım hizmetine devam etmektedir.

Ulusoy Derya Dinlenme Tesisleri

Ulusoy Derya sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Ulusoy Derya Otobüs Bileti

Ulusoy Derya firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Ulusoy Derya otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ulusoy Derya otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Ulusoy Derya Otobüs Bileti Fiyatları

Ulusoy Derya Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Ulusoy Derya Otobüs Seferleri

Ulusoy Derya Turizm Giresun İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Giresun, Trabzon

Not: Ulusoy Derya Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ulusoy derya

Firma: Ulusoy Derya

Kuruluş Yılı: 1972

Kurucu: Yılmaz Tandoğan

Şirket: Ulusoy Derya Minibüs Seyahat Hizmetleri ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Atatürk Bulvarı No:5/B Hacımithat Mah. Giresun

Merkezi: Giresun

Müşteri Hizmetleri: 0454 216 14 50 - 0454 216 33 33 - 0454 215 12 15