türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Van Otobüs Bileti Fiyatları

Tarihi ve Doğasıyla Büyüleyen Şehir Van

Doğu Anadolu’nun en gelişmiş ve en güzel kentlerinden biri olan Van, dünya tarihinde de en eski yerleşim yerlerinden biri olarak kabul ediliyor. Köklü tarihi ile ev sahipliği yaptığı sayısız tarihi güzelliklerinin yanı sıra eşsiz doğası ile de ziyaretçilerine unutulmaz anlar vadeden şehir, yılın her mevsimi misafirlerini bekliyor. Birçok medeniyetin yaşadığı bu güzel şehrimizin sunduğu güzellikleri görmek için Türkiye’nin birçok noktasından düzenlenen Van otobüs seferleri ile gidebilir, beklentilerinizin üzerinde bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu seyahatiniz için Van otobüs biletinizi online olarak güvenle satın alabilir, konforlu bir yolculuğun ardından şehre ulaşım sağlayabilirsiniz.

Van Otobüs Firmaları

Van Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Van Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Van otobüs bileti arayanlar Van İstanbul otobüs bileti ne kadar? Van Ankara otobüs bileti ne kadar? Van İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Van’a karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Van otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Van Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Van - İstanbul Otobüs Bileti

Van - Ankara Otobüs Bileti

Van - İzmir Otobüs Bileti

Van - Antalya Otobüs Bileti

Van - Muş Otobüs Bileti

Van - Adana Otobüs Bileti

Van - Diyarbakır Otobüs Bileti

Van - Bursa Otobüs Bileti

Van - Gaziantep Otobüs Bileti

Van - Malatya Otobüs Bileti

Van - Mersin Otobüs Bileti

Van - Bodrum Otobüs Bileti

Van Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Van Otobüs Bileti

Ankara - Van Otobüs Bileti

İzmir - Van Otobüs Bileti

Malatya - Van Otobüs Bileti

Adana - Van Otobüs Bileti

Bodrum - Van Otobüs Bileti

Antalya - Van Otobüs Bileti

Diyarbakır - Van Otobüs Bileti

Bursa - Van Otobüs Bileti

Gaziantep - Van Otobüs Bileti

Mersin - Van Otobüs Bileti

Konya - Van Otobüs Bileti

Van Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Van otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Van’dan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Van’a tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Van otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

van otobüs bileti

Van Otobüs Bileti Alın Doğu’nun En Güzel Şehrini Keşfedin!

Dünyaca ünlü bir gözü yeşil, diğer gözü olan Van kedilerinin diyarı olan şehrimize vardığınızda beklediğinizden de fazla güzelliklerle karışılacaksınız. Bir yandan şehrin tarihi yapıları arasında dolaşırken diğer yandan ise Van Gölü’nde keyifli bir tekne gezisi yapabilirsiniz. Tarihi ve doğal yapısıyla sizleri adeta büyüleyecek olan şehrimizin öne çıkan gezilecek yerler listesiniz şöyle hazırladık:
Urartu Uygarlığına bir zamanlar başkentlik yapmış olan şehrimiz Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde de önemini korumuş ve birçok medeniyete ait tarihi eserlerini günümüze kadar taşımayı başarmıştır. Bu nedenle şehri turunuza Van’ın tarihi yapılarını gezerek başlayabilirsiniz.
İlk uğrak noktalarınız; Çavuştepe Kalesi, Zernek Kalesi, Hoşap Kalesi ve Ayanis Kalesi olabilir. Daha sonra Galip Paşa Kümbeti, Hasan Bey Kümbeti, Süleyman Bey Kümbeti ve Akdamar Kilisesi Van’da mutlaka görülmesi gereken tarihi yapılar arasındadır.
Tarihin izlerini takip ederek yaptığınız gezinize Kapadokya ile özdeşleşmiş olan peribacalarının bir benzerlerini Van’da görmeniz mümkün. Buradan ayrıldıktan sonra şehir merkezinde bulunan Van Müzesi’ne gidin ve birbirinden değerli arkeolojik kalıntıları yakından inceleyin.
Tarihi yapıları gezdikten sonra şehrin adıyla özdeşlemiş olan Van Gölü’ne giderek gölün muhteşem manzarasını izleyebilir, gölün en büyük adası olan Akdamar Adası’na giderek bölgenin eşsiz güzellikleri arasında kaybolabilirsiniz.
Meşhur Van kedilerini görüp daha sonra Van Gölü’nde keyifli bir tekne turu yaptıktan sonra zengin Van mutfağındaki lezzetlerin tadına bakmadan şehirden ayrılamamanızı öneriyoruz. Hem tarih hem de doğa hayranıysanız hemen bir Van otobüs bileti alın ve düşün yollara…

Van Gezilecek Yerler >>