türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Yeni Sivas Tur

Yeni Sivas Tur Otobüs Bileti

Sivas Tur İletişim

Yeni Sivas Turizm Hakkında

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Sivas ili tarihinin eskilere dayandığı ulaşım ve konaklama yeri olmuştur. Sivas'ın en önemli özelliği ise Kurtuluş Savaşı'nın temellerinin atıldığı ilimizdir. Yolcu taşımacılığı sektörüne 2015 yılında İbrahim Ertan Türker tarafından kurularak katılmıiştır. Günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış son model otobüs filosuyla güvenli ve konforlu seyahat hizmeti vermektedir.  Müşteri memnuniyetinin üzerinde yoğunlaşan firma yolcularına güler yüzlü çalışanlarıyla kaliteli ulaşım hizmeti sağlamaktadır.Yeni Sivas Turizm günden güne gelişme göstererek bölgesinde önemli bir yere sahip olmuştur ve bu yolda Sivas halkına hizmet vermenin onuruyla devam etmektedir.

Yeni Sivas Tur Dinlenme Tesisleri

Sivas Tur sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Coşkunlar Dinlenme Tesisleri / Yozgat

Yeni Sivas Tur Otobüs Bileti

Sivas Tur firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Yeni Sivas Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yeni Sivas Tur otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Yeni Sivas Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Sivas Tur güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Sivas Tur Otobüs Seferleri

Yeni Sivas Turizm Sivas İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyonkarahisar, Ankara, Bolu, Düzce, İstanbul, İzmir, KKırıkkale, Kocaeli, Manisa, Sakarya, Sivas, Uşak, Yozgat

Not: Yeni Sivas Tur otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
yeni sivas tur

Firma: Yeni Sivas Turizm

Kuruluş Yılı: 2015

Kurucu: İbrahim Ertan Türker

Şirket: Yeni Sivas Turizm Taşımacılık İnşaat Taahhüt Mobilya Petrol İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adresi: Atatürk cd. Kocapaşa mh. Belediye grj. No:246 Divriği / Sivas

Merkezi: Sivas

Müşteri Hizmetleri: 0346 225 42 42