türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Didim Sahil

Didim Otobüs Bileti

Didim Otobüs Bileti Al

En ucuz Didim otobüs bileti'ni arıyorsanız ve otobüs bileti fiyatlarını görmek istiyorsanız Didim otobüs biletini web sitemiz üzerinden giderek online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında yer alan "Didim Otobüs Bileti Arama" kutusununu kullanarak Didim'ye yapacağınız otobüs yolculuğu için veya Didim'den gideceğiniz yere yapacağınız seyahatler için otobüs bileti araması yapabilirsiniz.

Bu aramada Didim'e veya Didim'den otobüs bileti alabileceğiniz otobüs firmalarını, otobüs seferleri güzergahlarını, kalkış ve varış saatlerini, otobüs yolculuğu sürelerini, otobüsün oturma düzenlerini (2+2 veya 2+1 olduğunu), otobüste bulunan eğlence sistemlerini, şayet yapacağınız otobüs yolculuğu gündüz saatine denk geliyorsa seyahat süresince güneşin araca hangi yönden vuracağı bilgisini görebilirsiniz. Online Didim Otobüs Bileti satın almanın bir diğer ayrıcalığı ise sizin için boş koltuklar arasından seyahat edeceğiniz otobüs koltuğunu dilediğiniz gibi kendinizin seçebilmesidir.

Didim Otobüs Firmaları

 

Didim Otogarı kalkışlı veya Didim Otogarı varışlı şehirlerarası yolcu taşımacılığı seferleri düzenleyen otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Didim Otobüs Firmaları'nın Didim Otogarı'nda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri ile iletişim kurabileceğiniz telefon numaralarına buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Didim Hakkında

Didim Gezilecek Yerler

Ege Bölgesi’nin en gözde şehirlerinden olan Aydın şehrinin en güzel ilçelerinden olan Didim 1991 yılında ilçe olmuştur. Bulunduğu konum nedeniyle önemli uygarlıklara uygarlıklara ev sahipliği yapmış ve jeopolitik açıdan önemli bir yerdir. Tarihte "Karia” bölgesinin sınırları içinde yer alan eski adıyla dünya üzerinde sadece bir yerde bulunan ve kök olarak “Didymaion” dan gelen “Didim” olarak yenilenmiştir. Anadolu toprakları dışarıdan gelen tüm uygarlıkların kültürünü baskın tutarak kendine özgü yeni uygarlıklar kurmaya çalışarak devam etmiştir. Mavi ile yeşilin iç içe geçtiği, şirin ve sürekli gelişmekte olan tatil merkezi ve sahil beldesidir. Denizle doğanın, doğa ile tarihin birleştiği Didim, Aydın’ın turizm alanında iki büyük ilçesinden biridir. İlçe ekonomisi günümüzde turizme dayalıdır. Bölgede düşük yoğunluklu olarak tarım ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yaygındır.

Ege'nin incisi bir yarımada görünümünde olan Didim, kültürü, tarihi, doğal güzellikleri ve eğlenceyi bünyesinde barındırmaktadır. Son yıllarda yerli ve yabancı turistler tarafından keşfedilen gezilecek yerleri;

Meşhur Altınkum plajı, mavi bayraklı denizi, tarihi kültürel zenginliği ile dev sütunlarının yanında Medusa figürününde bulunduğu Apollon Tapınağı, tiyatroda akustiğin öneminin görülebildiği Milet Tiyatrosu, Antik Yunan dönemine ait lahitler, yazıtlar, steller, heykeller ve sütun başlıklarının görülebildiği Milet Müzesi, Didim'in tarihini yakından inceleyebileceğiniz ve Priene Antik Kentleri, çam ve zeytin ağaçları arasında çeşitli balık ve çeşitli kuş türlerinin barındırdığı Bafa Gölü Tabiat Parkı, sakinlikten hoşlananlar için Manastır Koyu, Akkum, Sarıkum ve Sağtur Plajı, muhteşem manzarasıyla Saplı Ada ile yoğun olarak ziyaret edilen turistik bir beldedir. Yerleşimi deniz kenarında olan Didim, turkuaz mavisi denizi, rüzgar sörfü, yelken, dalış ve diğer su aktivitelerinin yapılabildiği muhteşem doğası ve huzur veren atmosferiyle ziyaret edilmektedir.

Berrak denizi, güneşi ve altın sarısı incecik kumları ile bütünleşen plajları tarifsiz bir güzelliğini barındıran Didim, havalimanının bulunmadığı fakat Türkiye’nin her yerinden karayolu ile otobüs seferlerinin bulunduğu, İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na 145km, Bodrum Milas Havalimanı’na 85km ve Dalaman Havalimanı’na ise 300 km mesafede ulaşım imkanı mevcuttur.

Didim'de Tatil Nasıl? >

Didim Otobüs Bileti Fiyatları

Didim'den diğer il ve ilçelere, veya diğer yerlerden Didim'e ucuz ve uygun otobüs bileti fiyatlarını sayfamızın üst kısmında yer alan "Didim Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak görebilirsiniz. Otobüs Bileti Arama Modülünün sizi yönlendirdiği ülkemizin en büyük otobüs bileti portallarından Didim otobüs biletini fiyatları karşılaştırıp güvenle satın alabilirsiniz. Buradan yapacağınız online otobüs bileti satın alma işlemlerinin 256 Bit SSL ile güvenlik altında gerçekleştiğini unutmayınız. Didim Otobüs Bileti ödemelerini banka kartı, kredi kartı ve BKM Express ile yapabilirsiniz. Otobüs Bileti ödemelerinde Visa, MasterCard, American Express, Visa Electron, Maestro kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz.

Didim Otogar Çıkışlı Popüler Otobüs Seferleri:

Didim - Antalya Otobüs Bileti

Didim - Ankara Otobüs Bileti

Didim - İzmir Otobüs Bileti

Didim - İstanbul Otobüs Bileti

Didim - Balıkesir Otobüs Bileti

Didim - Denizli Otobüs Bileti

Didim - Mersin Otobüs Bileti

Didim - Muğla Otobüs Bileti

Didim - Burdur Otobüs Bileti

Didim - Adana Otobüs Bileti

Didim Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri:

İstanbul - Didim Otobüs Bileti

Ankara - Didim Otobüs Bileti

Adana - Didim Otobüs Bileti

İzmir - Didim Otobüs Bileti

Isparta - Didim Otobüs Bileti

Konya - Didim Otobüs Bileti

Antalya - Didim Otobüs Bileti

Balıkesir - Didim Otobüs Bileti

Bursa - Didim Otobüs Bileti

Muğla - Didim Otobüs Bileti

Gaziantep - Didim Otobüs Bileti

 
didim otogar

Didim Otogar

Didim Şehirlerarası Otobüs Terminali ilçe merkezinde Cumhuriyet Mahallesi 09295 Didim/Aydın adresinde bulunmaktadır. Didim Otogar'a sarı taksi, özel araç, minibüs, belediye otobüsü ve otobüs firmalarının şehir içi servisleri ile ulaşabilirsiniz.